Gwiazdy CEDE

Teethmate Desensitizer (HAGER POLONIA)

Teethmate Desensitizer (HAGER POLONIA)

KATEGORIA: MATERIAŁY STOMATOLOGICZNE

Opis produktu

Preparat do leczenia nadwrażliwości. Podczas aplikacji mieszaniny TEETHMATE DESENSITIZER w strukturze zęba dochodzi do reakcji chemicznej z wytworzeniem hydroksyapatytu. TEETHMATE DESENSITIZER jest stosowany w terapii nadwrażliwości zębów, poprzez trwałe i biozgodne zamykanie kanalików zębinowych, a także w leczeniu mikropęknięć w szkliwie.

TEETHMATE DESENSITIZER zalecany jest też do leczenia odsłoniętej zębiny spowodowanej abrazją, recesjami dziąseł, schorzeniami periodontologicznymi czy też erozją. Innymi wskazaniami do stosowania TEETHMATE DESENSITIZER jest leczenie mechanicznych uszkodzeń zębiny wskutek nieprawidłowo przeprowadzanych zabiegów higienicznych lub w procedurach scalingu i root planingu. Ponadto może być użyty w profilaktyce przy zabiegach wybielania, tak przed jak i po tych zabiegach, a także w zabezpieczeniu preparowanej zębiny pod rekonstrukcje protetyczne.

Uzasadnienie

To rewolucyjny produkt w zabiegach znoszenia nadwrażliwości zębów. Zyskał wiele świetnych opinii od testujących go lekarzy zarówno w Polsce, Europie jak i w Japonii. Bezpieczny i prosty w użyciu, biokompatybilny.

Producent: Kuraray Noritake

Kraj: Japonia

Waga i wymiary produktu: 20 x 15 cm opakowanie

Wystawca:
HAGER POLONIA SP. Z O.O.
Gałczyńskiego 23
52-214 WROCŁAW, Polska

 

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top