Edukacja

Szkolenia firmowe będą otwarte dla wszystkich

Szkolenia firmowe będą otwarte dla wszystkich

Jedną z kluczowych nowości CEDE 2018 ma być program bezpłatnych wykładów dla uczestników wystawy, zastępujący płatne szkolenia firmowe odbywające się dotychczas w salach na antresoli pawilonu 7.

Podczas CEDE 2018, w trzech z czerech pawilonów zostaną zbudowane częściowo zamknięte przestrzenie edukacyjne, z zapleczem multimedialnym i kilkudziesięcioma miejscami siedzącymi, w których prezentowane będą 30-minutowe wykłady. Prezentacje będą prowadzone przez firmy, natomiast ich treść będzie akceptowana przez Radę Naukową. Kongres Unii Stomatologii Polskiej odbywa się na takich zasadach jak w 2017 r.

Czytaj także:

CEDE 2018: już nie tylko wystawa

2.Kongres Unii Stomatologii Polskiej – nowoczesna stomatologia w pigułce

Fora zostaną podzielone tematycznie:

  • Cyfrowe Forum – Stomatologia 3.0 – Pawilon 8A

Projekt ma za zadanie przybliżyć uczestnikom branży dentystycznej najnowocześniejsze technologie wykorzystywane w klinikach stomatologicznych, przede wszystkim urządzenia cyfrowe, 3D, CAD/CAM, lasery czy biomateriały. Stomatologia 3.0 przeniesie uczestników wykładów w przyszłość stomatologii, udowadniając jednocześnie, że ta przyszłość jest już na wyciągnięcie ręki.

  • Dental Club – Pawilon 7

to nazwa programu edukacyjnego, który będzie realizowany w pawilonie 7A – „stomatologia analogowa”. Jest w nim miejsce na wykłady poświęcone wszelkim aspektom stomatologii zachowawczej, endodoncji, periodontologii, implantologii, protetyki, diagnostyki czy stomatologii estetycznej. To forum, na którym wykładowcy związani z wystawcami będą mogli przekazać praktyczną wiedzę w zakresie konkretnych materiałów, narzędzi, instrumentów, programów czy procedur.

  • Business Dental Forum – pawilon 8

to miejsce, w którym wykładowcy przekażą cenną i praktyczną wiedzę z zakresu: zarządzania, prawa medycznego, marketingu, komunikacji z pacjentem, public relations czy social media. Business Dental Forum otworzy oczy lekarzy dentystów na nowe formy promocji usług, rozprawi się z największymi problemami natury prawnej, nauczy jak budować przewagę konkurencyjną gabinetu.

Jakie korzyści dla wystawców?

Nowy wymiar edukacji firmowej stanowi dla Organizatorów istotny projekt unowocześniający kolejną edycję CEDE. Ofercie współpracy z wystawcami towarzyszy gwarancja promocji programów naukowych realizowanych w ramach projektów: Cyfrowe Forum – Stomatologia 3.0, Dental Club czy Business Dental Forum. Szczegółowe agendy prezentacji będą dostępne zarówno na oficjalnej stronie internetowej www.cede.pl (organizatorzy będą mogli dodawać informacje poprzez Panel Wystawcy) jak i na portalu www.cednews.pl. Program wykładów firmowych znajdzie się także w materiałach drukowanych oraz w aplikacji mobilnej. Również na poziomie pawilonów MTP nie zabraknie identyfikacji wizualnej ułatwiającej wybór wykładu oraz dotarcie do konkretnego Forum.

Szczegółowe warunki oraz cennik dla wystawców będą dostępne od 15 stycznia 2018.

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top