Wystawa

SELIGA MICROSCOPES na IDS bierze branżę „pod lupę”

– Nasze produkty sprzedajemy na całym świecie, ale ciągle jesteśmy otwarci na nowe rynki, dlatego nie wyobrażamy sobie, abyśmy mogli odpuścić udział w IDS – mówi Jarosław Kmit z firmy SELIGA MICROSCOPES.

– IDS to święto stomatologii, jesteśmy tu po raz 6. Żadna inna impreza o charakterze wystawienniczym na świecie nie umożliwia bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami tylu zagranicznych rynków. Organizatorzy szacują, że IDS 2017 odwiedzi ok. 140 tys. osób, liczymy, że część z nich trafi na nasze stoisko. Spotykamy się z naszymi dystrybutorami, nawiązujemy nowe kontakty, prezentujemy nasze produkty. Cieszymy się przede wszystkim z każdego kontaktu z młodym pokoleniem lekarzy dentystów. Przekonujemy ich, że produkty Seliga Microscopes to dobry wybór. Z zainteresowaniem obserwujemy, jak zmienia się postrzeganie pracy w powiększeniu przez lekarzy z różnych krajów. Stomatolodzy z Europy wiedzą o niej dużo więcej niż ich koledzy np. z Afryki – dodaje Jarosław Kmit.

Na K.058 w pawilonie 11.2 Seliga Microscopes promuje przede wszystkim smartOPTIC – wysokiej klasy mikroskop w cenie mikroskopu klasy średniej.

Firma z Łodzi – tak jak w poprzednich latach – będzie wystawcą CEDE 2017.

ZAREJESTRUJ SIĘ
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top