Edukacja

Rejestracja na Kongres krok po kroku

Rejestracja na Kongres krok po kroku

Przedstawiamy praktyczny poradnik, który ułatwi rejestrację na 2. Kongres Unii Stomatologii Polskiej, który odbędzie się w ramach 27. Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE 2017 (20-22 września). 

Uczestnik rejestruje się na określony dzień/dni lub na cały Kongres (3 dni). W ramach opłaconego uczestnictwa można brać udział w dowolnie wybranych wykładach, poza sesją Szkoły Okluzji, która wymaga oddzielnej rejestracji. Wszystkie wykłady prezentowane po angielsku tłumaczone są symultanicznie na język polski.

Warunkiem udziału w wykładach odbywających się w ramach Kongresu Unii 
Stomatologii Polskiej jest:

– uiszczenie opłaty rejestracyjnej za uczestnictwo w całym Kongresie lub za uczestnictwo w wybranych dniach,
– wypełnienie formularza zgłoszeniowego

Metody płatności
– płatność on-line – po zakończeniu procesu zamówienia
– przelew bankowy: Nazwa beneficienta: Exactus sp.j. 90-418 Łódź al. Kościuszki 17
Nr rachunku: 11 1600 1143 1817 6841 1000 0003

Zamówienia są rejestrowane dopiero w momencie wpływu opłaty rejestracyjnej (w prawidłowej wysokości) na konto organizatora.

W celu wykupienia udziału w dodatkowym warsztacie lub kolejnym dniu Kongresu Unii Stomatologii Polskiej, należy ponownie zalogować się na swoim koncie on-line i złożyć nowe zamówienie.

Nie przyjmujemy zgłoszeń telefonicznych.

ZGŁOSZENIE ON-LINE – procedura

KROK 1: Założenie konta na stronie www.cede.pl 
Jeśli posiadasz już konto w naszym serwisie (założone np. przy okazji poprzednich edycji CEDE lub FDI 2016) zaloguj się korzystając z istniejącego już loginu i hasła lub poproś o przypomnienie hasła.
Po rejestracji zostanie automatycznie wygenerowana bezpłatna karta wstępu na wystawę towarzyszącą Kongresowi.

KROK 2: Bezpłatna karta wstępu
Każda zarejestrowana osoba będzie mogła ze swojego konta pobrać bezpłatną kartę wstępu na wystawę. Należy ją wydrukować i posłużyć się nią przy wejściu na tereny wystawowe w celu odbioru materiałów kongresowych. Bezpłatna karta wstępu na wystawę nie upoważnia do wejścia na wykłady i zostanie dezaktywowana w momencie odbioru identyfikatora kongresowego.

KROK 3: Złożenie zamówienia
Po zalogowaniu się na swoje konto można złożyć zamówienie na uczestnictwo w wykładach Kongresu – 1 lub 3 dniowe. Po złożeniu zamówienia wygenerowana zostanie faktura proforma.
Płatności można dokonać on-line za pośrednictwem First Data Polska S.A. (karta, przelew), lub ze swojego banku na konto:
Exactus Sp. j., 90-418 Łódź, al. Kościuszki 17
nr konta: 11 1600 1143 1817 6841 1000 0003
tytuł wpłaty: wybrany dzień Kongresu (jeśli zostało zamówione uczestnictwo jednodniowe) imię i nazwisko uczestnika jeśli wpłata nie jest dokonywana z konta osobistego uczestnika.

KROK 4: Faktura, potwierdzenie uczestnictwa
Po otrzymaniu wpłaty za złożone zamówienie wystawiona zostanie faktura VAT, którą otrzymają Państwo mailem na adres podany przy rejestracji konta.
Również mailem wysłane zostanie potwierdzenie uczestnictwa w wybranych przez Państwo wydarzeniach.
Wszystkie dokumenty będą dostępne on-line na Państwa koncie (proforma, zamówienie, faktura(y), bezpłatna karta wstępu).


ZGŁOSZENIE PDF/PAPIEROWE – procedura

1. Prosimy o pobranie zgłoszenia w formacie PDF (jest to plik PDF z możliwością edycji). Prosimy je wypełnić i wysłać na adres e-mail: cede@cede.pl, lub wydrukować i wysłać pocztą tradycyjną na adres:
Exactus Sp. j., 90-418 Łódź, al. Kościuszki 17
formularz zgłoszeniowy
2. Płatności można dokonać przelewem na konto: Exactus Sp. j., 90-418 Łódź, al. Kościuszki 17
nr konta: 11 1600 1143 1817 6841 1000 0003 tytuł wpłaty: wybrany dzień Kongresu lub warsztat oraz imię i nazwisko jeśli wpłata nie jest dokonywana z konta osobistego uczestnika. Zgłoszenia nadesłane bez potwierdzenia wpłaty są rejestrowane dopiero po wpłynięciu odpowiedniej opłaty na konto Exactus Sp.j.
3. Po otrzymaniu wpłaty za złożone zamówienie wystawiona zostanie faktura VAT, którą otrzymają Państwo pocztą na adres korespondencyjny podany w zgłoszeniu.
4. Potwierdzenie uczestnictwa z kodem umożliwiającym przejście przez tereny wystawowe do Recepcji Kongresu (pasaż pomiędzy pawilonami 7, 7A, 8 i 8A) otrzymają Państwo wraz z broszurą „Zaplanuj swój pobyt na CEDE 2018” w trzeciej dekadzie sierpnia 2018.
ZAREJESTRUJ SIĘ NA KONGRES
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top