Wystawa

PTS na CEDE 2018 w centrum uwagi

PTS: na CEDE 2018 w centrum uwagi

– To ma być miejsce dobrych spotkań – mówi o stoisku PTS na CEDE 2018 Lucyna Jasińska, dyrektor Biura ZG Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

CEDE 2018 (20-22 września) zbliża się wielkimi krokami. To będzie szczególna edycja, co wielokrotnie podkreślali organizatorzy, pełna zmian i nowoczesnego podejścia do stomatologii. Wydarzenie wyjątkowo traktuje również PTS.

– To dla nas ważna data w kalendarzu. Po raz pierwszy z projektem #PTSodnowa wychodzimy na szerokie wody. Stoisko podczas tegorocznych targów Krakdent było symboliczne, służyło przede wszystkim promocji kampanii „Polska mówi #aaa”. W marcu byliśmy przede wszystkim w trakcie administracyjnej reorganizacji. W Poznaniu będziemy mogli skupić się na towarzystwie – pokażemy, co już udało się zrobić, opowiemy, o tym, co planujemy. Atrakcji będzie naprawdę dużo, odwiedzić może nas każdy, serdecznie zapraszamy – zachęca Lucyna Jasińska.

Czytaj także: 

Prof. Marzena Dominiak: warto konfrontować wiedzę z najnowszymi trendami

W powiedzeniu, że stoisko PTS będzie w centrum uwagi nie ma cienia przesady. Towarzystwo będzie miało „swoje” miejsce tuż za recepcją 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej, którą organizatorzy CEDE planują zbudować w centralnym punkcie pasażu pomiędzy pawilonami. Z pewnością będzie tam gwarnie i tłoczno. Na Kongres zarejestrowało się już kilkuset uczestników.

– Bez wątpienia będziemy zauważalni. Magnesem przyciągającym gości mają być jednak przede wszystkim projekty realizowane na stoisku. Już dziś możemy zapowiedzieć dyżury specjalistów, z którymi każdy będzie mógł przedyskutować trudne przypadki z własnej praktyki. Na stoisku chcemy również rozmawiać – ale przede wszystkim – pokazać nowoczesne technologie stosowane w stomatologii. Będziemy promować m.in. tzw. green dentistry i nowoczesne zarządzanie placówkami. Swoje miejsce na stoisku będą miały Oddziały PTS. Będzie także biblioteka oraz punkt informacyjny kampanii „Polska mówi #aaa”, którą będziemy kontynuować w 2019 roku – dodaje dyrektor Biura ZG PTS.

Na stoisku wyeksponowane będą również produkty, które uzyskały Znak Akceptacji PTS. W strefie PTS będzie można przystąpić w szeregi towarzystwa, odebrać karty członkowskie czy kupić wartościowe periodyki.

Szczegółowa agenda projektów realizowanych na stoisku Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego zostanie ogłoszona wkrótce.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top