Gwiazdy CEDE

Program szkoleń z zakresu cyfrowej stomatologii – DIGITAL EDGE (DENTALHOLDING)

Program szkoleń z zakresu cyfrowej stomatologii - DIGITAL EDGE (DENTALHOLDING)

KATEGORIA: IT I EDUKACJA STOMATOLOGICZNA

Opis produktu

Program DIGITAL EDGE oferuje szeroką gamę rozwiązań IT w nowoczesnej stomatologii. Jest to pierwszy program na rynku wprowadzający do zastosowań nowych technologii np. możliwość odwrotnego projektowania protetycznego z wykorzystaniem szablonów chirurgicznych. Lekarz na podstawie CBCT oraz skanu modelu ma możliwość zaprojektowania ostatecznego kształtu oraz wyglądu odbudowy protetycznej. Lekarz po otrzymaniu takiego projektu planuje szablon chirurgiczny w celu umieszczenia implantów w odpowiednich miejscach. Oferujemy również kurs na kadawerach, gdzie lekarze wykonują osobiście: rozszczep wyrostka, przeszczep bloczków kostnych, podniesienie zatoki szczękowej oraz implantację natychmiastową, po wcześniejszej kompleksowej ocenie CBCT. Kolejnym szkoleniem objętym programem jest „Zarządzanie tkankami miękkimi w chirurgii plastycznej przyzębia”. Wszystkie kursy objęte programem bazują na innowacyjnych technologiach „DIGITAL DENTISTRY” takich jak CAD/CAM czy obrazowanie 3D.

Program szkoleń z zakresu cyfrowej stomatologii - DIGITAL EDGE (DENTALHOLDING)

Uzasadnienie

Program DIGITAL EDGE łączy zajęcia praktyczne na preparatach mrożonych poprzedzone wykładami teoretycznymi i diagnostyka opartą na tomografii CONE BEAM z warsztatami wykorzystującymi innowacyjne technologia CAD/CAM w tym technologię projektowania wstecznego. Dzięki udziałowi w programie szkoleń DIGITAL EDGE uczestnicy praktycznie zapoznają się w szerokim zakresie z najnowszymi technikami cyfrowymi.

Producent: DentalHolding

Kraj: Polska

Waga i wymiary produktu: nd.

Wystawca:
DENTALHOLDING Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 80/82
00-844 Warszawa, Polska

 

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top