Gwiazdy CEDE

Profesjonalna Higienizacja Pacjenta – szkolenie praktyczne (Szkolenia Ostrowska)

Profesjonalna Higienizacja Pacjenta

KATEGORIA: IT I EDUKACJA STOMATOLOGICZNA

Opis produktu

Od lat prowadzimy szkolenia dla personelu stomatologicznego. Bardzo istotny jest dla nas poziom merytoryczny prowadzonych kursów, szkoleń, zjazdów i konferencji dla branży stomatologicznej, szczególny nacisk kładziemy na część praktyczna. Na naszych szkoleniach kursanci mają możliwość nie tylko obserwacji jak należy wykonać dane zadanie, ale co najważniejsze sami wykonują dane procedury pod okiem doświadczonego instruktora. Szkolenie Profesjonalna Higienizacja Pacjenta od lat cieszy się niesłabnąca popularnością. Część teoretyczna prowadzona jest w formie wykładu, w części warsztatowej kursanci pracują z pacjentem w gabinecie stomatologicznym. Wykładowcą jest Katarzyna Ostrowska higienistka i doktorantka UM w Poznaniu, posiadająca duże doświadczenie w samodzielnej pracy z pacjentem, autorka publikacji i współautorka książek branżowych. Agata Kurkowska prowadząca część praktyczną to higienistka z 16 letnim stażem zawodowym, osoba w pełni zaangażowana w swoją pracę.

Uzasadnienie

Na przestrzeni lat zaobserwowaliśmy bardzo duże zapotrzebowanie na szkolenia praktyczne głównie z zakresu profesjonalnej higienizacji pacjenta dedykowane higienistkom. Nasze szkolenia warsztatowe są odpowiedzią na potrzebę rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Dzięki doświadczonej i w pełni zaangażowanej kadrze oferujemy kursantom szkolenia na najwyższym poziomie, które spełnią ich oczekiwania.

Producent:

Kraj: Polska

Waga i wymiary produktu: 6 godzin

Wystawca:
Szkolenia Ostrowska
Plac Staromiejski, 2
66-400 Gorzów Wlkp., Polska

 

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top