Edukacja

Prof. Marzena Dominiak w infoDENT24.pl o sesji HOT TOPIC

Marzena Dominiak, Kongres Unii Stomatologii Polskiej, CEDE 2017

– Kontrowersyjnych zagadnień podczas Kongres Unii Stomatologii Polskiej nie brakuje. Zależy nam, aby większość zagadnień przedstawianych podczas Kongresu, tak jak te dotyczące stosowania fluoru i antybiotyków, były krytycznie oceniane i rzeczowo komentowane przez słuchaczy. W takiej atmosferze najczęściej rodzą się wartościowe wnioski, które mogą poszerzyć poglądy na prezentowane zagadnienia – mówi dla portalu infoDENT24.pl prof. Marzena Dominiak, Przewodnicząca Rady Naukowej Kongresu (CEDE 2017, 14-16 września).

Prof. Marzena Dominiak przypomina, że w programie naukowym znalazło się ponad sto interesujących tematów, które powinny zadowolić najbardziej wybrednych. Prelegentami są wybitni naukowcy oraz lubiani praktycy, jesteśmy przekonani, że to połączenie zostanie docenione przez uczestników Kongresu.

– Już teraz wiemy, że szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się wśród słuchaczy dwie sesje, dotyczące fluoru i antybiotyków. Nie będą to prezentacje ex cathedra. Liczymy, że obie naukowe sesje uzupełnione zostaną żywymi debatami nad tezami zaprezentowanymi podczas wykładów – mówi.

Całość czytaj na www.infodent24.pl

Czytaj także: 

Nowe TOP 10 Kongresu – oni na pewno wypełnią sale wykładowe

HIT: kursy kadawerowe na CEDE 2017!

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top