Gwiazdy CEDE

Preparaty CariFree (APOLdent)

Preparaty CariFree (APOLdent)

KATEGORIA: PROFILAKTYKA STOMATOLOGICZNA

Opis produktu

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś/eś się, dlaczego niekiedy mimo starannej higieny jamy ustnej nadal masz ubytki ?

Próchnica to infekcja bakteryjna, której skutkiem są ubytki. Niski poziom pH jest jednym z czynników sprzyjających rozwojowi próchnicy. Stomatolodzy robiąc wypełnienia, leczą jedynie skutki choroby, a nie jej przyczynę. Preparaty CariFree to produkty o unikalnym składzie i opatentowanej FORMULE pH+, są to preparaty lecznicze i profilaktyczne – działanie ich pozwala na leczenie a następnie kontrolowanie odczynu pH, przy jednoczesnym działaniu wzmacniającym struktury zęba (Fluorek Sodu, Nanohydroxyapatyt)

Opatentowana FORMUŁA pH+ tworzy specyficzny bufor pH+, który utrzymuje wysoki odczyn zasadowy, w którym bakterie próchnicotwórcze nie są w stanie metabolizować. Ze względu na swoje działanie preparaty CariFree stosowane są przez ośrodki akademickie (ponad 50 w USA) oraz kliniki o międzynarodowej renomie, m.in. Kois CenteR. Produkty zalecane przez WCMiD. (www.wcmid.com)

Uzasadnienie

CariFree CAMBRA to nowoczesny model leczenia, zalecany i stosowany przez wiele ośrodków akademickich na całym świecie. Model leczenia proponowany przez WCMiD.

Producent: ORAL BIO TECH

Kraj: Stany Zjednoczone

Waga i wymiary produktu: 500ML, 25 CM

Wystawca:
APOLdent Agnieszka Polanowska
Myśliborska 18/44
03-185 Warszawa, Polska

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top