Wystawa

Poznaj wystawców CEDE 2018

Poznaj wystawców CEDE 2018

Alfabetycznie lub po grupie towarowej – to najwłaściwszy sposób, aby szczegółowo zapoznać się z listą wystawców CEDE 2018.

Jest ich blisko 200, a lista ciągle nie jest zamknięta. Jak co roku, wystawcy w Poznaniu pokażą, to co w swojej ofercie mają najlepszego. Jak co roku, będą prześcigać się w nowościach, promocjach i atrkacjach. Będą również rywalizować w jednej niepisanej kategorii: design. Ta rywalizacja – w połączeniu ze znakomitą bazą wystawienniczą jaką jest MTP – sprawia, że CEDE jest uznawana za jedną z najładniejszych imprez branżowych na świecie.

Grunt to dobrze zaplanować udział w wystawie.

Każdy ma swoich faworytów do odwiedzenia – jak ich znaleźć? W pierwszej kolejności warto przejrzeć KATALOG WYSTAWCÓW dostępny zarówno na www.cede.pl jak i w BEZPŁATNEJ APLIKACJI MOBILNEJ. Intuicyjna wyszukiwarka szybko doprowadzi nas do najcenniejszej informacji – czy dana firma bierze udział w wystawie i gdzie jej szukać? Wiele firm zachowuje swoje powierzchnie przez lata, ale nie wszystkie. Poszukiwać można zarówno alfabetycznie lub wskazując konkretną grupę towarową.

Jeszcze więcej możliwości daje APLIKACJA MOBILNA. Dzięki niej możemy wszystko co na stronie internetowej, ale dodatkowo – wyszukać wystawę i poprosić, aby „apka” zaprowadziłą nas na stoisko.

Aplikacja mobilna CEDE 2018 już dostępna

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top