Wystawa

Poldent podczas IDS otwarty na współpracę bez granic

Małgorzata Nowak-Niedźwiedzka, wiceprezes Prezes Zarządu Poldent na stoisku podczas IDS 2017

– IDS traktujemy przede wszystkim jako okazję do rozwoju sieci dystrybucji naszych produktów. Do Kolonii przyjeżdżają reprezentanci firm ze wszystkich kontynentów świata, nas to cieszy, ponieważ promocję portfolio firmy prowadzimy globalnie – mówi w rozmowie z cedenews.pl Małgorzata Nowak-Niedźwiedzka, wiceprezes Prezes Zarządu Poldent.

To będzie pięć dni rozmów i spotkań. Nasze stoisko odwiedzają zarówno lekarze poszukujący instrumentów do leczenia kanałowego (Poldent w Kolonii aktywnie promuje swój hit system Endostar 3E), ale także przedstawiciele firm, którzy są zainteresowani ich dystrybucją. Jesteśmy otwarci na nowe rynki, więc na stoisku gościmy przedsiębiorców z całego świata – Afryki, Azji czy Bliskiego Wschodu. To bardzo ciekawe doświadczenie, pozwalające przy okazji prowadzenia rozmów biznesowych, poznać nowe, zupełnie odmienne kultury i spojrzenie na rynek usług stomatologicznych – mówi Małgorzata Nowak-Niedźwiedzka.

Poldent jest jedną z 17 firm z Polski, które prezentują swoje produkty w ramach IDS 2017. Co warte podkreślenia, firma z Warszawy od 25 lat jest także wystawcą CEDE. Produktów Poldent nie zabraknie w Poznaniu także w tym roku.

ZAREJESTRUJ SIĘ
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top