Wystawa

Pawilon 7A – sold out!

CEDE 2017 - pawilon 7A wyprzedany!

Brak już wolnych powierzchni wystawienniczych w pawilonie 7A Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Pawilon 7A to jeden z czterech pawilonów oferowanych wystawcom 26. edycji Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE i pierwszy, który szczelnie wypełnił się po brzegi na kilka miesięcy przed rozpoczęciem wydarzenia.

Zobacz także: Wystawco! Rozpocznij CEDE 2017 już dziś – zgłoś produkt do konkursu „Gwiazdy CEDE”!

Największe stoiska w 7A zamówiły takie firmy jak: Kol-dental, KaVo/Kerr, Amadar, Meditrans, Dental Holding czy Colgate Palmolive Poland. W ich sąsiedztwie nie zabraknie wielu innych tuzów stomatologii m.in.: Marku, OMS, Poldent, Hol-dental, Acteon, Cerkamed czy GC.

Wystawcy, którzy chcą wziąć udział w CEDE 2017 w dalszym ciągu mają do dyspozycji pojedyncze powierzchnie w pawilonach: 7 i 8A (naprawdę ostatnie miejsca) i 8.

Aktualny plan powierzchni, cennik oraz formularze zamówień dostępne są na www.cede.pl.

CEDE to najważniejsza wystawa stomatologiczna w Centralnej i Wschodniej Europie. Każdego roku w Poznaniu prezentuje swoją ofertę kilkaset firm z całego świata. CEDE odwiedza kilkanaście tysięcy osób.

W 2017 r. CEDE będzie towarzyszył Kongres Unii Stomatologii Polskiej. W prace nad przygotowaniem programu naukowego Kongresu zaangażowali się wybitni przedstawiciele najważniejszych dziedzin stomatologii oraz nauk pokrewnych. Przewodniczącą Rady Naukowej Kongresu jest prof. Marzena Dominiak. Pełny program Kongresu Unii Stomatologii Polskiej dostępny jest na www.cede.pl.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top