Gwiazdy CEDE

Oral7 żel na suchość jamy ustnej (HAPPYDENTAL)

Oral7 żel na suchość jamy ustnej (HAPPYDENTAL)

KATEGORIA: PROFILAKTYKA STOMATOLOGICZNA

Opis produktu

Żel na suchość jamy ustnej ORAL7 to produkt, który z powodzeniem można nazwać mianem sztucznej śliny. Jako jeden z nielicznych preparatów poza właściwościami nawilżającymi zapewnia bowiem utrzymanie odpowiedniej flory bakteryjnej w jamie ustnej. Dzięki obecności w składzie naturalnych enzymów: Lizozymu, Laktoferyny oraz Glukozydazy + Laktoperoksydazy zapobiega rozwojowi patogennych bakterii odpowiedzialnych za powstawanie próchnicy, stanów zapalnych dziąseł, aft, pleśniawek oraz nieświeżego oddechu. Delikatny smak oraz brak chemicznych detergentów sprawia, że produkt może być bezpiecznie stosowany także przez osoby po chemio- i radioterapii.

Dla uzyskania najlepszych efektów terapii zaleca się stosowanie wszystkich produktów z linii Oral7.

Uzasadnienie

Oral7 żel na suchość jamy ustnej to preparat, który zdecydowanie wyróżnia się spośród produktów dla osób cierpiących z powodu kserostomii. Jako jedyny posiada skład bezpieczny w stosowaniu nawet u bardzo wrażliwych Pacjentów. Dzięki zawartości naturalnych enzymów poza działaniem nawilżającym dba o odpowiednią florę bakteryjną jamy ustnej, a co za tym idzie również o zdrowie całego organizmu.

Producent: Pharma777 Ltd

Kraj: Australia

Waga i wymiary produktu: 40 ml (50 g)

Wystawca:
HAPPYDENTAL Sp. z o.o.
Bajana 39b/1a
54-129 Wrocław, Polska

 

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top