Gwiazdy CEDE

Oprogramowanie stomatologiczne Estomed (Hakon Software)

Oprogramowanie Estomed (Hakon)

KATEGORIA: IT I EDUKACJA STOMATOLOGICZNA

Opis produktu

Estomed to program stomatologiczny przeznaczony do obsługi zarówno małych gabinetów, jak i dużych klinik stomatologicznych.

Klienci otrzymują do wyboru cztery wersje programu, od najprostszej do najbardziej zaawansowanej. Siłą rozwiązania jest możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb klienta.

W ramach zakupu licencji pomagamy przeprowadzić pierwszą konfigurację, aby wdrożenie programu przebiegło szybko.

Estomed zapewnia również pełne rozliczenia z NFZ, aplikację do rejestracji internetowej dla pacjentów czy też integracje z kalendarzem google.

Opłata za licencje jest opłata jednorazową i w ramach zakupu klienci otrzymują 12 miesięcy zdalnego serwisowania oraz dostęp do aktualizacji.

Uzasadnienie

Program Estomed jest liderem na rynku oprogramowań stomatologicznych. Od 12 lat z sukcesem rozszerzamy swoją działalność i w naszej bazie mamy prawie 2000 zadowolonych klientów.

Naszym głównym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz rozwój programu Estomed wspólnie z naszymi klientami.

Producent: Hakon Software Sp. z o.o.

Kraj: Polska

Waga i wymiary produktu: 1 kg

Wystawca:
Hakon Software Sp. z o.o.
Nike 1
80-299 Gdańsk, Polska

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top