Wystawa

Mundial z „zębem” – zobacz jak kibicuje branża stomatologiczna

Mundial z zębem by CEDEnews

Większość wierzy w awans Polski do fazy pucharowej, wielu jako głównego faworyta wskazuje Brazylię, kilkoro najchętniej spotkałoby się z Wojciechem Szczęsnym – tak wynika z mistrzowskiej sondy przeprowadzonej wśród wystawców, wykładowców i patronów medialnych CEDE 2018 z okazji rozpoczęcia piłkarskiego mundialu w Rosji.

Ankietowani odpowiadali m.in. na pytania o faworyta mistrzostw, typowali wyniki grupowych meczów Biało-Czerwonych, próbowali przewidzieć gwiazdę turnieju, a nawet odpowiadali, którego z zawodników chcieliby zobaczyć na swoim fotelu dentystycznym (lekarze) lub chcieli z nim wypić kawę…lub coś mocniejszego (wystawcy, media).

Sonda ciągle trwa. Artur Podolski, prezes zarządu firmy Marrodent typuje, że zawodnikiem turnieju będzie Brazylijczyk Paulinho. Dariusz Stój z Optident mocno wierzy w Biało-Czerwonych i widzi ich nawet z pucharem. Tomasz Tręda z Dentsply Sirona uważa, że Robert Lewandowski strzeli w turnieju 6 goli. Fanem Gerarda Pique jest Karol Ptaszek z firmy MEDIF. Prof. Marzena Dominiak najchętniej na swoim fotelu zobaczyłaby Arkadiusza Milika a dr n. med. Maciej Michalak Argentyńczyka Gonzalo Higuaina. Mirosław Stańczyk, redaktor naczelny infoDENT24.pl wyłamał się ze standardowych odpowiedzi, ale wynika z nich, że mocno kibicuje Sławomirowi Peszcze. Być może chciałby się z nim umówić na „kawę”. Jako jedyny zauważył także, że trener drużyny Islandii jest dentystą.

Zobacz jak odpowiadali wszyscy uczestnicy sondy (kliknij obrazek)

Mundial z zębem by CEDEnews

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top