Gwiazdy CEDE

Mikroskop stomatologiczny Leica M320 (KaVo Polska)

Mikroskop stomatologiczny Leica M320 (KaVo Polska)

KATEGORIA: SPRZĘT STOMATOLOGICZNY

Opis produktu

Urządzenia optyczne Leica mają długą i bogatą historię. Marka znana jest wśród fotografów, lekarzy i naukowców. Mikroskop stomatologiczny Leica M320 to pierwszy na świecie mikroskop, w którym wykorzystano technologię LED. Obiektyw Leica M320 MultiFoc umożliwia ustawienie ostrości w zakresie ogniskowej od 200 do 300 mm. Lekarz może dopasować mikroskop do pracy, jaką chce aktualnie wykonać. Mikroskopy Leica są ergonomiczne ze względu na swoje kompleksowe wyposażenie: kilka rodzajów okularów, soczewek i uchwytów oraz unikalne, opatentowane moduły Leica: ErgoWedgeTM i ErgoOptic DentTM. Mikroskop Leica M320 charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania oraz nowoczesnym wzornictwem, które umożliwia zachowanie higieny na najwyższym poziomie.

Uzasadnienie

Wobec rosnącego zapotrzebowania na specjalistyczne zabiegi endodontyczne, mikroskop stomatologiczny staje się niezbędnym wyposażeniem każdej nowoczesnej praktyki. Leica M320 to urządzenie oferujące optykę i ergonomię pracy na najwyższym światowym poziomie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Producent: Leica Microsystems

Kraj: Niemcy

Waga i wymiary produktu: max. 116 kg, 60 x 60 x 160 cm (szer x dł x wys)

Wystawca:
KaVo Polska Sp. z o.o.
al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa, Polska

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top