Gwiazdy CEDE

MEMS – Wielopoziomowe Zaangażowanie i Motywacja Pacjenta (OBODA Group)

MEMS Oboda

KATEGORIA: IT I EDUKACJA STOMATOLOGICZNA

Opis produktu

MEMS (Wielopoziomowe Zaangażowanie i Motywacja Pacjenta) to kanon zawodowego profesjonalizmu postępowania lekarza dentysty z pacjentem opracowany przez Oboda Group. Udoskonalane przez kilkanaście lata wzorcowe scenariusze prowadzenia rozmów z pacjentami w połączeniu z odpowiednio dopasowanym rozwojem osobistym lekarza składają się na projekt, który nie ma sobie równych w Europie. MEMS to wzorcowy przykład zaangażowania pacjenta do kompleksowego wyleczenia wszystkich zębów w ciągu kilku miesięcy i przychodzenia na systematyczne wizyty kontrolne. MEMS to również absolutnie modelowy wzorzec zaangażowania pacjenta do podjęcia leczenia protetycznego, które da najlepszy efekt estetyczny i funkcjonalny. MEMS to więc projekt kompleksowego rozwoju profesjonalizmu lekarza dentysty w relacji z pacjentem Wdrożenie standardu MEMS do praktyki powoduje mierzalny, wysoki wzrost satysfakcji pacjentów z wizyty i nawet kilkukrotny wzrost liczby prac protetycznych.

MEMS Oboda

Uzasadnienie

Wdrożenie standardu MEMS prowadzi do radykalnego wzrostu poziomu satysfakcji pacjenta z wizyty, wzrostu zaufania do lekarza, wysokiego poziomu motywacji do leczenia, zwiększonej liczby kompleksowych leczeń i mierzalnego wzrostu wyniku finansowego. MEMS jako jedyny tego typu projekt w Europie nie tylko wskazuje behawioralne wzorce, ale także rozwija kluczowe kompetencje miękkie lekarza dentysty.

Producent/zgłaszający: OBODA Group

Kraj: Polska

Wystawca:
Mariusz Oboda Consulting & Training Group
K. Wielkiego 5c/159
61-863 Poznań, Polska

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top