Gwiazdy CEDE

Lupa Medyczna VIDE ULTIMO 27 (Visiomed)

Lupa Medyczna VIDE ULTIMO 27 (Visiomed)

KATEGORIA: SPRZĘT STOMATOLOGICZNY

Opis produktu

Lupa Medyczna VIDE ULTIMO to lupa o powiększeniu 2,7 x oraz niesamowitej głębi ostrości: aż 28 cm. Dzięki tak dużej głębi ostrości oraz wysokiej jakości szklanej optyki lupa idealnie nadaje się zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących lekarzy. Ponadto zachowanie idealnie ostrego obrazu w tak szerokim zakresie ułatwia korzystanie z lupy osobom o różnym wzroście oraz przy zastosowaniu różnych pozycji pacjenta. Niewielka waga: 57 gram (waga optyki wraz z ramką) oraz pole widzenia o średnicy ponad 12 cm sprawia, że korzystanie z lupy medycznej jest bardziej komfortowe niż kiedykolwiek.

Uzasadnienie

Dzięki naszej nowej lupie korzystanie z pomocy powiększenia w pracy lekarza dentysty jest jeszcze bardziej komfortowe. Przy pomocy VIDE ULTIMO 27 z pracy w powiększeniu zaczęli korzystać lekarze mający problem z przyzwyczajeniem wzroku do pracy w innych lupach.

Producent: Visiomed Sp. z o.o.

Kraj: Polska

Waga i wymiary produktu: 57 g, 25 x 15 cm

Wystawca:
Visiomed Sp. z o.o.
ul. Brukowa 28
91-341 Łódź, Polska

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top