Gwiazdy CEDE

Laser stomatologiczny Er:YAG LiteTouch™ (MARKU)

Laser stomatologiczny ErYAG LiteTouch (MARKU) 1

KATEGORIA: SPRZĘT STOMATOLOGICZNY

Opis produktu

Najbardziej ergonomiczny, najmniejszy, najbardziej wszechstronny i najbardziej przystępny cenowo laser Er:YAG do tkanek miękkich i twardych z unikalną technologią „Laser-in-Handpiece”. Dzięki zastosowanej miniaturyzacji cały generator mocy lasera jest wbudowany w aplikator, który swoim kształtem i budową przypomina powszechnie używaną kątnicę. Laser LiteTouch™ zwiększa komfort zarówno lekarza jak i pacjenta poprzez ograniczenie hałasu i wibracji do minimum, redukcję bólu oraz zmniejszenie zapotrzebowania na znieczulenie. Leczenie za pomocą lasera LiteTouch™ jest bardzo dobrze akceptowane przez pacjentów w porównaniu ze standardowymi metodami leczenia.

Dentysta wyposażony w LiteTouch™ wykonując szeroką gamę zabiegów laserowych na tkankach miękkich i twardych zyskuje możliwość pełnej ekspresji swojego kunsztu zawodowego i doświadczenia.

Uzasadnienie

Tysiące przypadków na całym świecie, w których uzyskano lepsze efekty leczenia i większe zadowolenie pacjentów potwierdzają skuteczność leczenia laserem LiteTouch™. Laser erbowo-jagowy LiteTouch™ jest niezwykle wydajnym, najwyższej jakości urządzeniem zaprojektowanym do przeprowadzania szerokiej gamy minimalnie inwazyjnych zabiegów dentystycznych.

Producent: Light Instruments

Kraj: Izrael

Waga i wymiary produktu: 37 x 47 x 79 cm, waga: 25 kg

Wystawca:
Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Medycznego MARKU M. Krawczyk Sp.j.
ul. Loretańska 31
42-226 Częstochowa, Polska

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top