Edukacja

Kuźnia nowych talentów

Kuźnia nowych talentów

– Szukamy bezkompromisowych innowatorów – mówi prof. Tomasz Konopka, zachęcając do udziału w drugiej edycji sesji „Naukowy Zawrót Głowy – nowości w nauce”. Do rywalizacji o prestiż i nagrody staną autorzy najciekawszych prac studenckich i doktorskich. Będą także prezentacje habilitantów.

W tej sesji chodzi o coś więcej niż tylko zdrową rywalizację pomiędzy młodymi naukowcami. To kuźnia nowych talentów i poligon doświadczalny w jednym. To tutaj, pod okiem wymagającego jury hartują się – być może – przyszli liderzy stomatologii. To tutaj przenika się świat biznesu i wiedzy. To wreszcie tutaj nie ma głupich pytań, wszak na tym etapie kariery warto pytać o wszystko. Udział w sesji jest bezpłatny.

Tomasz Konopka, Kongres Unii Stomatologii Polskiej, CEDE 2017

Sesja ma być przeglądem młodej kadry naukowej, od studenta do doktora habilitowanego. Naszym zamiarem jest nobilitowanie, jak tylko możliwe, sukcesu na naszym spotkaniu. Wyróżnienie powinno mieć rangę dobrej informacji w CV. Chcemy jeszcze bardziej podnieść rangę wyróżnienia, zadbać o „ciężar” dosłowny i w przenośni nagród, dla tej najwyższej zapewnić grant umożliwiający kontynuacje najbardziej nowatorskich badań. Sesja to wspaniałe możliwości komercjalizacji dobrego pomysłu klinicznego, mamy Partnerów, którzy czekają na młodych bezkompromisowych innowatorów.

Prof. Tomasz Konopka, pomysłodawca sesji

ZAREJESTRUJ SIĘ NA KONGRES
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top