TOP CEDE

Kto zostanie Gwiazdą CEDE 2019?

Gwiazdy CEDE - vox populi

Gwiazdy CEDE to jedyny w branży stomatologicznej konkurs, którego jurorami są internauci. Nie wystarczy zatem mieć w swoim portfolio dobry produkt – trzeba jeszcze odpowiednio go wypromować. Czy w tym roku walka o prestiżowe statuetki rozegra się pomiędzy potentatami, a może wszystkich zaskoczą debiutanci?

W dwóch pierwszych edycjach, o osiem statuetek w czterech kategoriach: sprzęt, materiały, profilaktyka oraz edukacja/IT, rywalizowało ponad 100 produktów zgłoszonych przez kilkudziesięciu wystawców CEDE. Aż trzy z Gwiazd zajmuje dumne miejsce w biurach firmy DentalHolding. Dwa razy, w tej samej kategorii (profilaktyka), zwyciężała firma ShopDent. Po jednym laurze na swoim koncie mają: Kol-Dental, Poldent oraz Be Active Dentist. Czy to zatem rywalizacja dla branżowych liderów?

Czytaj także: Gwiazdy CEDE – internetowy flirt z klientami

– Absolutnie nie. Ten konkurs widział już wiele, szczególnie podczas drugiej edycji, w samej końcówce doszło do znaczących przetasowań w czołówce. To nie jest tak, że na kilka dni przed ceremonią wręczenia nagród mamy przygotowane statuetki i dyplomy z nazwami zwycięzców. Dzięki głosowaniu w specjalnych strefach podczas CEDE, rywalizacja toczy się właściwie do samego końca. Być może duże firmy mają pewien handicap, ale to nie jest reguła. Historia pokazuje, że różnice w liczbie głosów pomiędzy dużymi wystawcami, a tymi mniejszymi, były naprawdę niewielkie. Sukces zależy od promocji – podkreśla Marek Wiktorowski z firmy Exactus.

Należy jednak wyraźnie podkreślić, że promocję na swoje barki bierze również organizator wystawy. Konkurs jako całość, a także poszczególne produkty, promowane są poprzez strony internetowe: www.cede.pl oraz www.cedenews.pl, bezpłatny magazyn CEDEnews oraz magazyn Zaplanuj CEDE (wysyłka do 15 tysięcy osób), mailingi kierowane do lekarzy dentystów, higienistek i asystentek, informacje prasowe, czy oficjalny fanpage CEDE. I to wszystko zupełnie za darmo, ponieważ udział w konkursie jest bezpłatny.

Przyjmowanie zgłoszeń rozpoczęło się 1 marca. Zobacz więcej na https://www.cede.pl/2019/strefa-wystawcy/konkurs-gwiazdy-cede-2019/.

Kto zostanie Gwiazdą CEDE 2019?

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top