Wystawa

Wystawco: zgłoś produkt do konkursu Gwiazdy CEDE

Konkurs Gwiazdy CEDE to jedna z nowości CEDE

Droga do „Alei Gwiazd” na CEDE 2017 wiedzie przez internet. Po raz pierwszy w historii polskiej branży stomatologicznej, o wyróżnieniu produktów w pełni zdecydują ich użytkownicy.

Rejestracja produktu na konkurs Gwiazdy CEDE, który zastępuje Grand Prix, zamyka się w kilku prostych krokach. Przede wszystkim, mogą to jednak zrobić wyłącznie Ci wystawcy, którzy zarezerwowali powierzchnię wystawienniczą, dokonali wpłaty i otrzymali potwierdzenie zawierające numer referencyjny (dla innych użytkowników formularz jest niewidoczny). System zakończy przyjmowanie zgłoszeń 30 maja br. Internetowe głosowanie rozpocznie się dzień później i potrwa do 14 września.

Konkurs Gwiazdy CEDE - panel wystawcy

Konkurs Gwiazdy CEDE – panel wystawcy (screen)

Konkurs „Gwiazdy CEDE” wyłoni najlepsze, najciekaw­sze, najpraktyczniejsze – w opinii środowiska sto­matologicznego – produkty dostępnych na polskim ryn­ku w czterech kategoriach:

 • sprzęt,
 • materiały,
 • profilak­tyka,
 • IT i edukacja.

Co warto wiedzieć o uczestnictwie w konkursie Gwiazdy CEDE

 • Udział jest bezpłatny. Producent lub dystrybutor może zgłosić maksymalnie jeden produkt w jednej kategorii.
 • Zgłaszanie produktów odbywa się przez Panel Wystaw­cy (www.cede.pl) od 1 marca do 30 maja. Formularz dostępny jest wyłącznie dla tych, którzy opłacili udział w wystawie.
 • Do zgłoszenia produktu potrzebny jest jego krótki opis wraz z uzasadnieniem oraz dokumentacja foto-wideo.
 • Na zgłoszone produkty głos oddają internauci, wyłącznie po odwiedzeniu strony www.cedenews.pl (zakładka GWIAZDY CEDE). Oddanie głosu wymaga skróconej rejestracji.
 • Uczestnicy mogą oddać jeden głos w jednej tylko ka­tegorii lub oddać po jednym głosie w każdej z kategorii. System umożliwia wyłącz­nie jednokrotne wskazanie faworyta.
 • Ogłoszenie wyników głosowania odbędzie się 14 września 2017 r. o godz. 18.00 podczas uroczystości w pa­sażu pomiędzy pawilonami. Nagrodą dla zgłaszających zwycięskie produkty w po­szczególnych kategoriach będą pamiątkowe statuetki oraz dyplomy. Zwycięskie produkty będą zaprezentowane 15 i 16 wrze­śnia w specjalnie oznaczonej stre­fie w pasażu pomiędzy pawi­lonami 7, 7A, 8, 8A.
 • Szczegóły konkursu dostępne są w regulaminie

CEDE to najważniejsza wystawa stomatologiczna w Centralnej i Wschodniej Europie. Każdego roku w Poznaniu prezentuje swoją ofertę kilkaset firm z całego świata. CEDE odwiedza kilkanaście tysięcy osób.

W 2017 r. CEDE będzie towarzyszył Kongres Unii Stomatologii Polskiej. W prace nad przygotowaniem programu naukowego Kongresu zaangażowali się wybitni przedstawiciele najważniejszych dziedzin stomatologii oraz nauk pokrewnych. Przewodniczącą Rady Naukowej Kongresu jest prof. Marzena Dominiak.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA KONGRES
Komentarze

Komentarze

 1. Pingback: Zobacz, kto (już) zgłosił się do konkursu Gwiazdy CEDE

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top