Wystawa

Wystawco: zgłoś produkt do konkursu Gwiazdy CEDE

Konkurs Gwiazdy CEDE to jedna z nowości CEDE

Droga do „Alei Gwiazd” na CEDE 2017 wiedzie przez internet. Po raz pierwszy w historii polskiej branży stomatologicznej, o wyróżnieniu produktów w pełni zdecydują ich użytkownicy.

Rejestracja produktu na konkurs Gwiazdy CEDE, który zastępuje Grand Prix, zamyka się w kilku prostych krokach. Przede wszystkim, mogą to jednak zrobić wyłącznie Ci wystawcy, którzy zarezerwowali powierzchnię wystawienniczą, dokonali wpłaty i otrzymali potwierdzenie zawierające numer referencyjny (dla innych użytkowników formularz jest niewidoczny). System zakończy przyjmowanie zgłoszeń 30 maja br. Internetowe głosowanie rozpocznie się dzień później i potrwa do 14 września.

Konkurs Gwiazdy CEDE - panel wystawcy

Konkurs Gwiazdy CEDE – panel wystawcy (screen)

Konkurs „Gwiazdy CEDE” wyłoni najlepsze, najciekaw­sze, najpraktyczniejsze – w opinii środowiska sto­matologicznego – produkty dostępnych na polskim ryn­ku w czterech kategoriach:

 • sprzęt,
 • materiały,
 • profilak­tyka,
 • IT i edukacja.

Co warto wiedzieć o uczestnictwie w konkursie Gwiazdy CEDE

 • Udział jest bezpłatny. Producent lub dystrybutor może zgłosić maksymalnie jeden produkt w jednej kategorii.
 • Zgłaszanie produktów odbywa się przez Panel Wystaw­cy (www.cede.pl) od 1 marca do 30 maja. Formularz dostępny jest wyłącznie dla tych, którzy opłacili udział w wystawie.
 • Do zgłoszenia produktu potrzebny jest jego krótki opis wraz z uzasadnieniem oraz dokumentacja foto-wideo.
 • Na zgłoszone produkty głos oddają internauci, wyłącznie po odwiedzeniu strony www.cedenews.pl (zakładka GWIAZDY CEDE). Oddanie głosu wymaga skróconej rejestracji.
 • Uczestnicy mogą oddać jeden głos w jednej tylko ka­tegorii lub oddać po jednym głosie w każdej z kategorii. System umożliwia wyłącz­nie jednokrotne wskazanie faworyta.
 • Ogłoszenie wyników głosowania odbędzie się 14 września 2017 r. o godz. 18.00 podczas uroczystości w pa­sażu pomiędzy pawilonami. Nagrodą dla zgłaszających zwycięskie produkty w po­szczególnych kategoriach będą pamiątkowe statuetki oraz dyplomy. Zwycięskie produkty będą zaprezentowane 15 i 16 wrze­śnia w specjalnie oznaczonej stre­fie w pasażu pomiędzy pawi­lonami 7, 7A, 8, 8A.
 • Szczegóły konkursu dostępne są w regulaminie

CEDE to najważniejsza wystawa stomatologiczna w Centralnej i Wschodniej Europie. Każdego roku w Poznaniu prezentuje swoją ofertę kilkaset firm z całego świata. CEDE odwiedza kilkanaście tysięcy osób.

W 2017 r. CEDE będzie towarzyszył Kongres Unii Stomatologii Polskiej. W prace nad przygotowaniem programu naukowego Kongresu zaangażowali się wybitni przedstawiciele najważniejszych dziedzin stomatologii oraz nauk pokrewnych. Przewodniczącą Rady Naukowej Kongresu jest prof. Marzena Dominiak.

ZAREJESTRUJ SIĘ
Komentarze

Komentarze

 1. Pingback: Zobacz, kto (już) zgłosił się do konkursu Gwiazdy CEDE

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top