Edukacja

Ruszyła rejestracja na Kongres, lista wystawców coraz dłuższa

CEDE 2017: wystawa i Kongres Unii Stomatologii Polskiej

Od 10 kwietnia można rejestrować się na Kongres Unii Stomatologii Polskiej, który będzie towarzyszył 26. edycji Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE. W Poznaniu, w dniach 14-16 września dojdzie do spotkania na szczycie – biznesu z nauką. 

Do Poznania zaproszeni są wszyscy bez wyjątku: stomatolodzy – doświadczeni i początkujący, technicy, asystentki i higienistki, menadżerowie gabinetów oraz Ci, którzy na co dzień współpracują z branżą dentystyczną. W stolicy Wielkopolski oczekiwać będą na nich m.in. najlepsi producenci i dystrybutorzy z kraju i zagranicy, wykładowcy – gospodarze trzydniowego Kongresu Unii Stomatologii Polskiej oraz Anita Lipnicka, która zaśpiewa podczas koncertu na koniec pierwszego dnia.

Wystawa odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i tradycyjnie będzie ją można zwiedzać za darmo, po wcześniejszej rejestracji. Na pół roku przed rozpoczęciem wydarzenia udział w CEDE potwierdziło 145 firm, które zarezerwowały blisko 5000 m² powierzchni. Praktycznie zajęty jest już cały pawilon 7a, w 7 i 8a pozostały pojedyncze stoiska. Aranżacje dostępne są na oficjalnej stronie wydarzenia – www.cede.pl.

Na tej samej witrynie można zarejestrować się na Kongres Unii Stomatologii Polskiej (kliknij, aby się zarejestrować) 

– Nie sposób w kilku zdaniach streścić programu naukowego. To w sumie ponad 100 wykładów i tyleż samo znakomitych wykładowców, a przecież lista warsztatów ciągle jest otwarta. Program to efekt kilkumiesięcznych dyskusji z przedstawicielami towarzystw naukowych i organizacji. Zaproponowane tematy są odpowiedzią na pytanie, co warto lub trzeba wiedzieć, wykonując konkretne procedury stomatologiczne, techniczne czy higieniczne. To pierwszy krok do integracji naukowej, którą będziemy rozwijać w kolejnych latach – mówi prof. Marzena Dominiak, przewodnicząca Rady Naukowej Kongresu.

Kongres Unii Stomatologii Polskiej wykładowcy

Kongres Unii Stomatologii Polskiej – wybrani wykładowcy na zdjęciach

Wykłady będą odbywać się w równolegle w kilku salach w pawilonie 15. Uczestnicy mogą zarejestrować się on-line na wybrany dzień/dni lub na cały Kongres i dowolnie wybierać prelekcje. Wykłady prezentowane w języku angielskim będą tłumaczone symultanicznie. Opłata standardowa (wpłata do 2 czerwca) wynosi 450 zł (1 dzień) lub 990 zł (3 dni) dla lekarzy dentystów. Higienistki, asystentki oraz technicy zapłacą 200 zł, a studenci i stażyści – 300 zł za cały Kongres. Aby wziąć udział w warsztatach (dodatkowo płatne), nie trzeba będzie rejestrować się na Kongres.

W programie warto poszukać bezpłatnych wykładów. Wstęp wolny dotyczy sesji „Naukowy zawrót głowy – nowości w nauce”, podczas której zostaną zaprezentowane najciekawsze prace habilitacyjne, doktorskie i studenckie z ostatnich lat (pomysłodawcą jest prof. Tomasz Konopka), a także sesji organizowanej przez Naczelną Izbę Lekarską oraz pojedynczych prelekcji.

CEDE stawia na integrację biznesu i nauki, biznesu i praktyki oraz samej nauki. Polska dentystyka potrzebuje areny spotkań profesjonalistów świadomych swoich potrzeb biznesowych i edukacyjnych. Stomatologia nieustannie prze do przodu, CEDE ma być miejscem, które pozwoli nie zostać w tyle. W oparciu o wiedzę i doświadczenie fachowców będziemy wskazywać najciekawsze produkty i ułatwiać zdobywanie wiedzy zgodnej z aktualnymi trendami. Ponadto, chcemy, aby CEDE żyło w świadomości uczestników branży dłużej niż trzy dni wczesnej jesieni, m.in. dlatego zorganizowaliśmy konkurs „Gwiazdy CEDE”, podczas którego internauci wybiorą najlepsze produkty na rynku i dlatego uruchomiliśmy platformę informacyjną www.cedenews.pl, która na bieżąco przybliża świat CEDE – podkreśla Ewa Mastalerz z firmy Exactus organizującej wydarzenie.

Do pobrania jest już aplikacja mobilna CEDE 2017 (IOS, Android, Windows), intuicyjne narzędzie zawierające wszystkie informacje potrzebne uczestnikom Kongresu oraz zwiedzającym wystawę.

Komentarze

Komentarze

  1. Pingback: Zobacz TOP 10 wykładów według uczestników Kongresu Unii Stomatologii

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top