Edukacja

IV Ogólnopolski Zjazd Higienistek i Asystentek – siła w nas!

4. Ogólnopolski Zjazd Higienistek i Asystentek - siła w nas!

Wydawałoby się, że emocje po III Ogólnopolskim Zjeździe Higienistek i Asystentek (300 uczestików!) dopiero co opadły, a już rozpoczęły się przygotowania do kolejnej edycji wydarzenia. – Siła jest w nas! – przekonuje mgr dypl. hig. stom. Katarzyna Ostrowska, organizatorka Zjazdu. 

IV Zjazd Higienistek i Asystentek Stomatologicznych - we właściwym miejscuSerdecznie zapraszamy na IV Ogólnopolski Zjazd Higienistek i Asystentek Stomatologicznych „Zawód higienistki i asystentki wart POZNANIA”. Pozytywne opinie, dobre słowa i komentarze stanowią dla nas najlepszy dowód, że takie wydarzenia jak Zjazd umacniają wiarę w możliwości przedstawicieli naszego zawodu. W grupie nie tylko łatwiej się uczyć, ale też zgłaszać istotne postulaty do całego środowiska i wspólnie zastanawiać się nad sposobami ich realizacji. A tych przecież nie brakuje.

Nie ulega wątpliwości, że z każdym rokiem polskie higienistki i asystentki stomatologiczne są coraz lepiej wyedukowane. Z każdym dniem zyskujemy coraz większe zaufanie lekarzy dentystów oraz pacjentów. Poczucie bycia potrzebnym i ważnym członkiem zespołu stomatologicznego jest bardzo ważne, doskonale to rozumiemy i pamiętamy o tym tworząc program edukacyjny Zjazdu. Akceptację otoczenia i wiarę we własne możliwości można zdobyć przede wszystkim dzięki ciężkiej pracy. Sprawdzona edukacja, już od najwcześniejszych etapów, odwaga w podejmowaniu kolejnych wyzwań zawodowych, orientacja na nowoczesne technologie, inwestycja w rozwój kompetencji miękkich – to wszystko sprawia, że każda higienistka i asystentka – jeżeli tylko chce – może z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem wykonywać codzienne obowiązki w gabinecie. Życzę tego uczucia każdemu. Siła jest w nas!

Wszystkich przedstawicieli naszych zawodów, którzy chcą zdobyć lub zaktualizować wiedzę już dziś zapraszam do Poznania, na IV Ogólnopolski Zjazd Higienistek i Asystentek Stomatologicznych „Zawód higienistki i asystentki wart POZNANIA”. Tak jak w 2018 r. nasze spotkanie będzie integralną częścią Kongresu Unii Stomatologii Polskiej, największego i jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń edukacyjnych w branży stomatologicznej.

Zachęcam do śledzenia oficjalnych kanałów komunikacji CEDE 2019. Szczegóły programu ogłosimy wkrótce.

#siławnas  #rozwojowahigienistka

mgr dypl. hig. stom. Katarzyna Ostrowska
Członek Rady Naukowej 3. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej, Szkolenia Ostrowska

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA KONGRES
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top