Gwiazdy CEDE

Incidin OxyWipe S (Ecolab)

Incidin OxyWipe S (Ecolab)

KATEGORIA: PROFILAKTYKA STOMATOLOGICZNA

Opis produktu

Incidin OxyWipe S to bardzo skuteczne, sporobójcze, gotowe do użycia chusteczki dezynfekcyjno-myjące na bazie szybkodziałającego H2O2. Idealne do szybkiej dezynfekcji w gabinecie stomatologicznym. Ze względu na doskonałą kompatybilność materiałową i wysoką skuteczność działania, chusteczki znajdują zastosowanie w wielu obszarach, takich jak: małe powierzchnie (np. blaty, stoliki, asystory), końcówki stomatologiczne, elementy unitu, sprzęt i aparatura medyczna, powierzchnie nieodporne na działanie alkoholi (np. fotele stomatologiczne). Chusteczki Incidin OxyWipe S zawierające szybkodziałający nadtlenek wodoru jako składnik aktywny po raz pierwszy w sposób wyjątkowy łączą w sobie to, co do tej pory było niemożliwe: skuteczność, bezpieczeństwo dla użytkownika i pacjenta (produkt nie posiada oznakowania CLP), ułatwienie przestrzegania higieny oraz wygodę użytkowania.

Uzasadnienie

Formuła chusteczek Incidin OxyWipe S oparta jest na szybkodziałającym H2O2. Ogromną zaletą tego nowoczesnego produktu jest połączenie po raz pierwszy skuteczności, bezpieczeństwa i wygody stosowania w jeden środek dezynfekcyjno-myjący. Incidin OxyWipeS to skuteczne narzędzie zwalczania zakażeń i przeprowadzania prawidłowej dezynfekcji na praktycznie każdej powierzchni w gabinecie stomatologicznym.

Producent: Ecolab

Kraj: Polska

Waga i wymiary produktu: opakowanie 100 szt., chusteczka o wymiarach 20 x 20 cm

Wystawca:
Ecolab Sp. z o.o.
Opolska 114
31-323 Kraków, Polska

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top