Plebiscyt Gwiazdy CEDE 2017

Jesteś lekarzem dentystą, technikiem dentystycznym, higienistką, asystentką, studentem stomatologii lub uczniem technikum dentystycznego? Weź udział w internetowym plebiscycie GWIAZDY CEDE – wybieramy najlepsze, najciekawsze i najpraktyczniejsze – w opinii środowiska stomatologicznego – produkty dostępne na polskim rynku w czterech kategoriach: sprzęt, materiały, profilaktyka, IT i edukacja. To pierwszy taki konkurs w historii polskiej stomatologii!

Wszystkie produkty zgłosili wystawcy CEDE 2017 – zachęcamy do ich obejrzenia na stoiskach!

Jak głosować? To proste!

  1. Zarejestruj/zaloguj się w portalu – tutaj
  2. Wybierz kategorię w której chcesz oddać głos. Możesz głosować we wszystkich kategoriach lub wybranej. Zapoznaj się z opisem produktu.
  3. Zaznacz produkt i głosuj! Pamiętaj, możesz oddać po jednym głosie w każdej kategorii (1-sprzęt, 1-materiały, 1-profilaktyka, 1-edukacja IT). Zawsze możesz wrócić do głosowania (po zalogowaniu) i uzupełnić głosy. Pamiętaj natomiast – raz oddanego głosu cofnąć już nie można.
  4. Głosowanie trwa do 14 września. Wyniki poznamy podczas specjalnej Gali poprzedzającej koncert Anity Lipnickiej. Zwycięskie produkty będzie można oglądać w Alei Gwiazd.

REGULAMIN KONKURSU

 

KATEGORIA: Sprzęt stomatologiczny (12 produktów)

KATEGORIA: Materiały stomatologiczne (14 produktów)

KATEGORIA: Profilaktyka stomatologiczna (18 produktów)

KATEGORIA: IT i edukacja stomatologiczna (12 produktów)

 

Zobacz wszystkie produkty (alfabetycznie)

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
To Top