Plebiscyt Gwiazdy CEDE 2018

Już wkrótce rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń na drugą edycję internetowego plebiscytu na najpopularniejsze produkty stomatologiczne.

Zgodnie z obietnicą, złożoną podczas ceremonii wręczenia statuetek Gwiazdy CEDE 2017, intensywnie pracujemy nad zmianami, które mają sprawić, że konkurs będzie jeszcze atrakcyjniejszy (tak samo dla wystawców, jak i głosujących) i silniej oddziałujący na całą branżę stomatologiczną. Już dziś możemy zdradzić, że udoskonaleniu zostanie poddany system rejestracji oraz oddawania głosów, m.in. ulubione produkty będzie można wskazywać wykorzystując dane do logowania do Panelu Uczestnika. Z pewnością nie zmieni się jedno – zwycięzców zaprezentujemy podczas uroczystej Gali i spróbujemy sprawić, aby usłyszała o nich cała branża.

Przypomnijmy, że do rywalizacji w pierwszej edycji plebiscytu, w czterech kategoriach: Sprzęt, Materiały, Profilaktyka oraz Edukacja/IT stanęło 56 produktów, zgłoszonych przez 40 wystawców CEDE 2017. Głosowanie odbywało się wyłącznie za pomocą portalu cedenews.pl, ostatniego dnia – głosować można było również na stoisku konkursu zlokalizowanym w pasażu pomiędzy pawilonami, w których odbywała się wystawa. Ulubione produkty wskazywali przedstawiciele branży dentystycznej: lekarze, technicy, asystentki, higienistki, studenci oraz uczniowie.

Laureaci konkursu otrzymali statuetki Gwiazdy CEDE oraz możliwość prezentacji swoich produktów w Alei Gwiazd.

Zwycięzcy plebiscytu Gwiazdy CEDE 2017

Ergonomiczny zestaw unitu stomatologicznego FEDESA ELECTRA 700  (DENTALHOLDING Sp. z o.o.) – Sprzęt

Endostar E3 Rotary System (Poldent) – Materiały

SEYSSO Oxygen O-Sonic Szczoteczka Soniczna (Shop Dent Wojciech Madej) – Profilaktyka

iBAD (Be Active Dentist) – Edukacja/IT

Zobacz pełne wyniki

KATEGORIA: Sprzęt stomatologiczny (12 produktów)

KATEGORIA: Materiały stomatologiczne (14 produktów)

KATEGORIA: Profilaktyka stomatologiczna (18 produktów)

KATEGORIA: IT i edukacja stomatologiczna (12 produktów)

 

Zobacz wszystkie produkty (alfabetycznie)

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
To Top