Wystawa

GWIAZDY CEDE: Marrodent podąża za innowacjami

Marrodent podąża za innowacjami. Na zdjęciu Artur Podolski (fot. Aneta_Ciepielowska)

Artur Podolski (na zdjęciu), Dyrektor Zarządzający, Prezes Zarządu firmy Marrodent, nie ma wątpliwości, że w najbliższych latach stomatologia będzie rozwijać się pod dyktando digitalizacji i cyfryzacji, na czym – w równym stopniu – skorzystają lekarze, technicy i pacjenci. Istotnym narzędziem zapewniającym stomatologiczną satysfakcję będą także produkty zapewniające estetykę oraz komfort, takie jak zgłoszone do konkursu Gwiazdy CEDE – kompozyt Estelite Asteria oraz system do izolacji Isolite Systems.

CEDEnews.pl: Wkrótce minie rok od fuzji firmy Marrodent z światowym gigantem Henry Schein, jak Pan ocenia ten czas?

Artur Podolski, Dyrektor Zarządzający, Prezes Zarządu firmy Marrodent: Faktycznie 1 grudnia minie rok od fuzji firmy Marrodent ze światowym liderem w branży stomatologicznej – Henry Schein. Jest to niewątpliwie dla nas okres bardzo intensywny, zarówno jeśli chodzi o integrację z HS,  jak również o rozszerzenie naszego asortymentu i wprowadzenie wielu rozwiązań dla naszych klientów – stomatologów i techników dentystycznych.

Integracja daje możliwość ciągłego podwyższania standardów naszej codziennej pracy i świadczonych usług. Już teraz możemy pochwalić się wprowadzeniem wielu nowych linii produktowych, a wiele projektów tak naprawdę jest jeszcze przed nami.

CEDEnews.pl: Będąc w strukturach światowego lidera jeszcze lepiej możecie śledzić trendy na rynku. W którym kierunku podąża rozwój technologii w stomatologii?

Artur Podolski: Trend w stomatologii jest jeden: digitalizacja i cyfryzacja w gabinecie jak i w pracowni protetycznej. Zauważamy coraz więcej nowych rozwiązań, które są na bardzo wysokim poziomie. Diagnostyka 3D jest coraz bardziej powszechna i dostępna dla pacjentów w gabinetach stomatologicznych. Coraz liczniejsze rozwiązania – CAD/CAM czy  skanery wewnątrzustne, takich firm jak Sirona, Ivoclar Vivadent, 3Shape stają się standardowym wyposażeniem polskich gabinetów stomatologicznych i pracowni protetycznych. Największym beneficjentem tych rozwiązań jest pacjent. Wizyta w takim  gabinecie należy do bardziej przyjemnych, mniej stresogennych. Problem, z którym pacjent zgłosił się do gabinetu jest rozwiązywany jeszcze szybciej i bardziej profesjonalnie.

CEDEnews.pl: Po przerwie Marrodent wraca na CEDE. W jakiej odsłonie będziecie się Państwo prezentować?

Artur Podolski: Wierzymy, że nasz powrót na CEDE będzie bardzo dobrze odebrany przez odwiedzających targi. Chcielibyśmy, w odróżnieniu od innych wystawców, zaprezentować najbardziej innowacyjne rozwiązania: obrazowanie, radiologia, CAD/CAM, jak również najnowsze trendy w stomatologii i technice dentystycznej. Będziemy się prezentować na dwóch stoiskach – materiałowym i sprzętowym.

Nie będą to stoiska typowo handlowe, ale  przede wszystkim prezentacyjne, gdzie klienci będą mogli uzyskać więcej wiedzy praktycznej – wypróbować i przetestować materiały. Zaprezentujemy również pełną gamę oferowanego przez Marrodent sprzętu stomatologicznego. Do dyspozycji odwiedzających będą nasi specjaliści oraz lekarze stomatolodzy i technicy dentystyczni, którzy na co dzień ściśle z nami współpracują, dzieląc się swoją wiedzą praktyczną jako opinion leaderzy.

CEDEnews.pl: Spróbujmy pokusić się o profil polskiego lekarza dentysty jako konsumenta. Jaki jest?

Artur Podolski: Stomatolodzy szukają innowacyjnych rozwiązań, chcą się rozwijać. Szukają szkoleń na najwyższym poziomie, nowych technologii. Nie boją się inwestować, są otwarci, podróżują po świecie aby zdobywać wiedzę. Dzięki rozwojowi szeroko pojętej technologii mają możliwość podążać za trendami światowymi i wprowadzać je w swoich gabinetach z korzyścią dla pacjenta.

CEDEnews.pl: Estelite Asteria – kompozyt oraz Isolite Systems to produkty zgłoszone do konkursu Gwiazdy CEDE. Dlaczego akurat te dwa?

Artur Podolski: Mając w swojej ofercie tak bogaty wachlarz produktów rzeczywiście można się zastanawiać dlaczego te? Odpowiedź jest jednoznaczna – jesteśmy pewni jakości, którą oferują. Kompozyt Estlite Asteria to materiał japońskiej firmy Tokuyama. Cieszy się nienaganną opinią wśród lekarzy stomatologów, co przekłada się na zadowolenie wśród pacjentów.

Jeśli chodzi o systemy Isolite, możemy z dumą powiedzieć, że wprowadziliśmy na rynek produkt, który zwiększa ergonomię pracy w gabinecie, komfort pracy lekarza oraz bezpieczeństwo pacjenta.

CEDEnews.pl: Jak na innowację jaką jest system izolacji reagują lekarze? Po krótkiej prezentacji produktu, trudno zatęsknić za tradycyjnymi metodami.

Artur Podolski: Lekarze szukają innowacyjnych rozwiązań do swoich praktyk. Marrodent jako jedyna firma w Polsce oferuje taką możliwość wprowadzając na rynek system izolacji, który na świecie znany jest i uznawany od ponad 16 lat.  Systemy Isolite to alternatywa dla koferdamu i znaczne ułatwienie w codziennej pracy w każdym gabinecie, np. podczas zabiegów w pełnej narkozie czy higienizacji.

Isolite System (Marrodent)

Isolite System (Marrodent)

CEDEnews.pl: Asteria – czy kompozyt to próba spełnienia oczekiwań pacjentów, którzy oczekują rozwiązań zapewniających maksymalną estetykę?

Artur Podolski: Zastosowanie odpowiedniego materiału kompozytowego jest jedną z możliwości osiągnięcia wysokiej estetyki w leczeniu zachowawczym. Coraz to większe wymagania wśród pacjentów obligują lekarza do szukania nowych rozwiązań, również w materiałach wypełnieniowych.  Warto wspomnieć, że nieorganiczne wypełniacze o kulistym kształcie  w materiale Estelite Asteria pozwalają na uzyskanie bardzo gładkiej powierzchni z doskonałym połyskiem, który łatwo można uzyskać poprzez polerowanie i zachować przez długi czas.

Estelite Asteria – kompozyt – przełom w odbudowie estetycznej (Marrodent)

Gwiazdy CEDE – Głosuj na Estelite Asteria oraz Isolite Systems

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top