Wystawa

GWIAZDA CEDE: SEYSSO Gold Black

GWIAZDA CEDE: SEYSSO Gold Black

Mówisz Gwiazdy CEDE – myślisz Shop Dent. Produkty zgłaszane przez tego wystawcę niepodzielnie królują w kategorii Profilaktyka. Przez najbliższy rok tron należeć będie do szczoteczki sonicznej SEYSSO Gold Black.

SEYSSO Gold Black (WM Brands sp. z o.o.) z natury ma w sobie coś z gwiazdy. Nawet producenci i dystrybutorzy mówią o niej „ekskluzywna”. W roli Gwiazdy CEDE z pewnością czuje się znakomicie. Ale po kolei.

W kategorii Profilaktyka zgłoszono 15 produktów – prawdziwych perełek. Od początku marketingowcy Shop Dent nie próżnowali, co przełożyło się na aktywność głosujących.

Czytaj także:

CEDE 2018 – powiew świeżości

CEDE 2018 – fotorelacja

– Szczoteczka SEYSSO Gold Black to połączenie najlepszych cech szczoteczek sonicznych. Doskonałe wykonanie, bezkonkurencyjne parametry i bogaty zestaw, sprawiają, że może ona śmiało pretendować do tytułu najlepszej szczoteczki elektrycznej, a także najlepszego produktu do profilaktyki stomatologicznej – przekonywali internautów Zgłaszających.

W połowie głosowania przebudzili się rywale, ale ostatecznie, w samej końcówce plebiscytu szczoteczka SESYSSO Gold Black wyprzedziła ich o kilka długości. To druga z rzędu nagroda w tej kategorii.

Co wyróżnia laureata plebiscytu? Wyjątkowa prędkość, pięć programów pracy oraz nadzwyczajnie wydajny akumulator. Produkt znakomicie sprawdzi się podczas wybielania zębów (program White, aż 96 000 drgań!) oraz w podróży (etui z funkcją ładowania).

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top