Gwiazdy CEDE 2019 - głosowanie rozpoczęte
Wystawa

Gwiazdą być

Czerwony dywan, tłumy fotoreporterów, scena, publiczność, prestiżowa statuetka, szeroka promocja – to tylko kilka z przywilejów, które czekają na lauratów trzeciej edycji internetowego plebiscytu Gwiazdy CEDE. Zgłoszenia od wystawców przyjmowane są tylko do końca maja.

Ideą konkursu „Gwiazdy CEDE” jest wyłonienie najpopularniejszych (nie użyjemy słowa najlepszych) produktów w kategoriach: sprzęt, materiały, profilaktyka oraz edukacja/IT. O tym, kto będzie mógł choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwa gwiazda decydują wyłącznie internauci – lekarze, higienistki, asystentki, inni przedstawiciele branży stomatologicznej.

Jak zostać Gwiazdą CEDE?

Udział w konkursie mogą wziąć wyłącznie produkty zgłoszone przez zarejestrowanych wystawców CEDE 2019 lub ich współwystawców. Każdy wystawca może zgłosić wyłącznie po jednym produkcie w każdej z dostępnych kategorii. Każdy zgłoszony produkty wymaga wypełnienia odrębnego formularza.
Zgłoszenia produktów należy dokonać on-line poprzez Panel Wystawcy wypełniając formularz G.

Jak wygląda głosowanie?

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni w głosowaniu za pośrednictwem Panelu Uczestnika Kongresu lub Zwiedzającego (zarejestruj/zaloguj się). Głosowanie trwa od 10 czerwca 2019 o godz. 0:00 a zakończy 19 września o godz. 16:00.

Ogłoszenie wyników konkursu, wręczenie nagród

Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 19 września 2019 r. o godz. 17:15 podczas uroczystości w centralnym punkcie pasażu łączącego pawilony wystawiennicze 7, 7A, 8, 8A. Produkty nagrodzone w konkursie zostaną wystawione w Alei Gwiazd w pasażu.

Czytaj także:

Gwiazdy CEDE – vox populi

Kto zostanie Gwiazdą CEDE 2019?

ZAREJESTRUJ SIĘ Gwiazdą być
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top