Gwiazdy CEDE

Ergonomiczny zestaw unitu stomatologicznego FEDESA ELECTRA 700 (DENTALHOLDING)

Ergonomiczny zestaw unitu stomatologicznego FEDESA ELECTRA 700 (DENTALHOLDING)

KATEGORIA: SPRZĘT STOMATOLOGICZNY

Opis produktu

Unit Stomatologiczny FEDESA ELECTRA wprowadza nową jakość w dziedzinie ergonomii, komfortu lekarza i pacjenta. W fotelu ELECTRA zastosowano dzielone dwuczęściowe siedzisko z łamanym podnóżkiem które w znacznym stopniu ułatwia zajmowanie miejsca na unicie stomatologicznym. Takie rozwiązanie ułatwia komunikację pomiędzy lekarzem a pacjentem poprzez możliwość konsultacji twarzą w twarz, kiedy pacjent siedzi już na unicie. Fotel ELECTRA został wyposażony w adaptacyjne oparcie, które lekarz może dopasować do preferowanego modelu pracy oraz postury pacjenta.

Unikalną cechą unitu ELECTRA jest wyjątkowa konsola lekarza z elastycznymi ramionami która pozwala na wygodną pracę w systemie na 2 oraz na 4 ręce. Zastosowano zaawansowane systemy bezpieczeństwa chroniące lekarza, pacjenta oraz sprzęt.

Unity stomatologiczne FEDESA są wzorem niezawodności, zapewniającym wieloletnią pracę przy minimalnych kosztach eksploatacji. Każdy Unit jest dopasowywany w fabryce do indywidualnych potrzeb klienta.

Uzasadnienie

Nowość na rynku Polskim. Premiera 2017. ELECTRA stanowi serce nowoczesnego gabinetu stomatologicznego. Nowością jest unikalny ergonomiczny fotel ze składanym podnóżkiem oferujący maksymalną wygodę w pracy przy oszczędności miejsca, tapicerka z pamięcią kształtu oraz adaptacyjne oparcie.

Producent: NUEVA FEDESA

Kraj: Hiszpania

Waga i wymiary produktu: 160 kg 200 x 100 x 150 cm

Wystawca:
DENTALHOLDING Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 80/82
00-844 Warszawa, Polska

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top