Gwiazdy CEDE

Enamelon (PROFIDENT)

Enamelon (PROFIDENT)

KATEGORIA: PROFILAKTYKA STOMATOLOGICZNA

Opis produktu

Enamelon to profilaktyczny żel do stosowania przez lub pod nadzorem stomatologa. Stosowany powierzchniowo – zawiera biodostępny wapń, fosforany i fluorek cynawy. Pomaga zapobiegać nadwrażliwości zębów i zapewnia im dodatkową ochronę. Wspomaga proces remineralizacji i zapobiega demineralizacji. Przeprowadzone badania in-vitro wskazują, że Enamelon® zmniejsza rozpuszczalność szkliwa zapobiegając procesowi demineralizacji powierzchni zębów na skutek działania kwasów. Zmniejsza odczucie bólu i dyskomfortu przy nadwrażliwości. Preparat można stosować u pacjentów po zabiegu wybielania zębów, przed i po usuwaniu kamienia nazębnego metodą ultradźwiękową lub ręczną, oraz przed i po profesjonalnym oczyszczaniu zębów. Preparat jest pomocny przed oraz w trakcie leczenia ortodontycznego, u pacjentów szczególnie narażonych na próchnicę oraz jako powłoka ochronna u pacjentów cierpiących na nadżerki i kserostomię. Nie zawiera SLS, glutenu, triclosanu, parabenów ani barwników.

Uzasadnienie

Żel profilaktyczny Enamelon to innowacyjny produkt o potwierdzonej klinicznie skuteczności, który skutecznie zapobiega nadwrażliwości, wspomaga remineralizację szkliwa i łagodzi suchość w jamie ustnej.

Producent: Premier® Dental Products Company

Kraj: Polska

Waga i wymiary produktu: 15 g, 15 x 4 x 4 cm

Wystawca:
PROFIDENT Sprzęt i Materiały Dentystyczne Jadwiga Zbożeń
ul. Daleka 24
25-319 Kielce, Polska

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top