Wystawa

Dla kogo Gwiazdy CEDE?

Dla kogo Gwiazdy CEDE?

W decydującą fazę wchodzi rywalizacja w internetowym plebiscycie Gwiazdy CEDE 2018. Na ulubione produkty lub projekty głosować można poprzez stronę www.cede.pl, a także przy pomocy identyfikatora pierwszego dnia wystawy w Poznaniu. Dla uczestników głosowania mamy nagrody – dwa podwójne zaproszenia na imprezę integracyjną brejkDENS.

Przypominamy, iż zgodnie z oczekiwaniami Wystawców, oddanie głosu możliwe jest jedynie po rejestracji i logowaniu na www.cede.pl (można wykorzystać dane z poprzednich lat). Dzięki temu ograniczamy do minimum udział osób spoza branży, a tym samym sprawiamy, że konkurs jest wiarygodny.

Głosowanie trwa od 4 czerwca na stronie www.cede.pl. W trakcie I dnia CEDE (20 września) na terenie MTP będą zlokalizowane specjalne punkty, w których zwiedzający będą mogli oddać głos w asyście naszych wolontariuszy. Do wszystkich, którzy pobrali aplikację mobilną CEDE wyślemy również powiadomienia push. Głosowanie zakończy się o godz. 16.00.

Czytaj także:

Głosuj i tańcz!

Gwiazdy CEDE 2018 – głosowanie rozpoczęte

Ogłoszenie wyników głosowania odbędzie się 20 września 2018 r. o godz. 17.15 podczas uroczystości w pasażu pomiędzy pawilonami wystawowymi.

Nagrodą dla zgłaszających zwycięskie produkty w poszczególnych kategoriach będą pamiątkowe statuetki oraz dyplomy. Dodatkowo, zwycięskie produkty będą zaprezentowane 21 i 22 września (2 i 3 dzień CEDE 2018) w specjalnie oznaczonej strefie w pasażu pomiędzy pawilonami 7, 7A, 8, 8A.

Plebiscyt jest promowany przez Organizatorów od początku trwania poprzez:

– stronę internetową www.cede.pl oraz portal www.cedenews.pl

– bezpłatny magazyn CEDEnews

– mailingi kierowane do lekarzy dentystów, higienistek i asystentek

– informacje prasowe kierowane do wydawców mediów branżowych

– publikacje na łamach czasopism stomatologicznych

– oficjalny fanpage CEDE (każdy produkt osobno) oraz dedykowane Wydarzenia na FB

– bezpłatną aplikację mobilną CEDE.

Aplikacja mobilna CEDE 2018 już dostępna

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top