Wystawa

Dla kogo Gwiazdy CEDE?

Dla kogo Gwiazdy CEDE?

W decydującą fazę wchodzi rywalizacja w internetowym plebiscycie Gwiazdy CEDE 2018. Na ulubione produkty lub projekty głosować można poprzez stronę www.cede.pl, a także przy pomocy identyfikatora pierwszego dnia wystawy w Poznaniu. Dla uczestników głosowania mamy nagrody – dwa podwójne zaproszenia na imprezę integracyjną brejkDENS.

Przypominamy, iż zgodnie z oczekiwaniami Wystawców, oddanie głosu możliwe jest jedynie po rejestracji i logowaniu na www.cede.pl (można wykorzystać dane z poprzednich lat). Dzięki temu ograniczamy do minimum udział osób spoza branży, a tym samym sprawiamy, że konkurs jest wiarygodny.

Głosowanie trwa od 4 czerwca na stronie www.cede.pl. W trakcie I dnia CEDE (20 września) na terenie MTP będą zlokalizowane specjalne punkty, w których zwiedzający będą mogli oddać głos w asyście naszych wolontariuszy. Do wszystkich, którzy pobrali aplikację mobilną CEDE wyślemy również powiadomienia push. Głosowanie zakończy się o godz. 16.00.

Czytaj także:

Głosuj i tańcz!

Gwiazdy CEDE 2018 – głosowanie rozpoczęte

Ogłoszenie wyników głosowania odbędzie się 20 września 2018 r. o godz. 17.15 podczas uroczystości w pasażu pomiędzy pawilonami wystawowymi.

Nagrodą dla zgłaszających zwycięskie produkty w poszczególnych kategoriach będą pamiątkowe statuetki oraz dyplomy. Dodatkowo, zwycięskie produkty będą zaprezentowane 21 i 22 września (2 i 3 dzień CEDE 2018) w specjalnie oznaczonej strefie w pasażu pomiędzy pawilonami 7, 7A, 8, 8A.

Plebiscyt jest promowany przez Organizatorów od początku trwania poprzez:

– stronę internetową www.cede.pl oraz portal www.cedenews.pl

– bezpłatny magazyn CEDEnews

– mailingi kierowane do lekarzy dentystów, higienistek i asystentek

– informacje prasowe kierowane do wydawców mediów branżowych

– publikacje na łamach czasopism stomatologicznych

– oficjalny fanpage CEDE (każdy produkt osobno) oraz dedykowane Wydarzenia na FB

– bezpłatną aplikację mobilną CEDE.

Aplikacja mobilna CEDE 2018 już dostępna

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top