Gwiazdy CEDE

DIAGNOcam (KaVo Polska)

DIAGNOcam (KaVo Polska)

KATEGORIA: PROFILAKTYKA STOMATOLOGICZNA

Opis produktu

DIAGNOcam to unikalne urządzenie do diagnostyki zmian próchnicowych niewidocznych gołym okiem. Wykorzystuje technologię NIDIFOTI (Near Infrared Digital Imaging Fibre Optic Trans Illuminiscence), czyli cyfrowe obrazowanie zębów prześwietlonych światłem lasera o długości fali w zakresie podczerwieni.

Jedną z nieocenionych korzyści KaVo DIAGNOcam jest przejrzystość obrazów – pacjent widzi wszystko bezpośrednio na ekranie. Obrazy są czytelne i łatwe w interpretacji. W znaczący sposób ułatwiają komunikację z pacjentem i uzyskanie akceptacji dla proponowanego planu leczenia.

Dzięki dedykowanemu oprogramowaniu obrazy z kamery można również zapisywać i drukować. Pozwala to na zachowanie ich w pamięci i wykorzystanie przy regularnej kontroli uzębienia.

Badanie jest nieinwazyjne, komfortowe dla pacjenta i w pełni bezpieczne, również dla dzieci i kobiet w ciąży. Urządzenie jest niewielkie, proste w instalacji i obsłudze. Można je stosować w dowolnym momencie leczenia.

Uzasadnienie

Niezawodna diagnostyka próchnicy to jedno z najpoważniejszych wyzwań w stomatologii zachowawczej.

Tradycyjne metody wykrywania próchnicy w oparciu o kontrolę wzrokową oraz dotykową przy pomocy zgłębnika często okazują się niewystarczające. DIAGNOcam to unikalne, innowacyjne urządzenie, które umożliwia bezpieczną i pewną diagnostykę zmian próchnicowych i ułatwia komunikację z pacjentem.

Producent: KaVo Dental

Kraj: Niemcy

Waga i wymiary produktu: 190 g, 30 x 245 mm (śr x dł rękojeści)

Wystawca:
KaVo Polska Sp. z o.o.
al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa, Polska

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top