Gwiazdy CEDE

Citrisil (EQUADENT)

Citrisil (EQUADENT)

KATEGORIA: PROFILAKTYKA STOMATOLOGICZNA

Opis produktu

Citrisil to kompleksowy system opracowany dla dezynfekcji i utrzymania systemu przewodów wodnych w unicie. Citrisil nie obniża pH wody w systemie wodnym unitu, dzięki temu zapobiega korozji końcówek stomatologicznych ani nie reaguje w żaden sposób z materiałami stomatologicznymi. Citrisil działa na wiele różnych typów bakterii m.in. Legionella pneumophila, Mycobacterium abscessus, Pseudomonas aerginosa, Klebsiella pneumoniae, Streptococcus anginossus i inne. Citrisil został opracowany, aby utrzymać właściwe pH oczyszczonej wody, przeciwdziałając korozji przewodów i końcówek, Inne preparaty znacząco obniżają Ph, co wzmaga osadzanie się mineralnych zanieczyszczeń, ale także przyczynia się do korozji i uszkodzeń. Każde opakowanie zawiera dogłębnie oczyszczającą tabletkę „Shock”, która całkowicie usuwa istniejący biofilm przed pierwszym użyciem.

Uzasadnienie

System Citrisil w jednym małym opakowaniu oferuje wszystko co potrzebne by bezpiecznie i odpowiedzialnie czyścić Twój unit. Łatwy i wygodny w użyciu, Citrisil jest całkowicie bezpieczny i NIE rozpuszcza amalgamatów uwalniających rtęć. Podążając za krótką instrukcją, lekarze mogą być pewni, że ich unit spełni najwyższe standardy wyznaczone dla dezynfekcji.

Producent: Sterisil, Inc.

Kraj: Stany Zjednoczone

Waga i wymiary produktu: 0,20 g Opakownie 20 tabl. + 1 tabl. Shock

Wystawca:
EQUADENT Sp. z o.o.
Chopina 23A
62-510 Konin, Polska

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top