CEDE: potrzebujemy się
Wystawa

CEDE: potrzebujemy się

Z wiedzy rodzą się potrzeby. Z potrzeb wynikają inwestycje. Inwestycje potrzebne są do rozwoju. Rozwój jest potrzebny, aby osiągnąć sukces, czymkolwiek on jest. CEDE potrzebne jest wszystkim.

Od 2017 roku projekt pod nazwą „CEDE” przechodzi znaczącą metamorfozę. Na oczach całej branży przeobraża się z wystawy w wydarzenie integrujące: biznes i naukę, sprzedawców i kupujących, wykładowców i słuchaczy, inwestorów ze start-up’ami, lekarzy z higienistkami, higienistki z lekarzami… możemy wyliczać dalej. Bez zmian przyszłość wystawy CEDE, jako miejsca, które historycznie kojarzone było z handlem, byłaby niepewna.

Metamorfoza CEDE

Metamorfoza CEDE jest odpowiedzią na wymogi zmieniającego się rynku. To próba stworzenia projektu, w którym każdy będzie czuł się dobrze, wydarzenia, o którym każdy będzie myślał, jak o miejscu pozwalającym się rozwijać. Każdy nowy projekt: kongres, fora edukacyjne, internetowy plebiscyt, ważna debata czy intrygujący program wieczornych atrakcji, ma być unikalnym powodem do przyjazdu do Poznania. CEDE to suma potrzeb.

Sprzęt, wiedza, odskocznia od codzienności – każdy jakieś posiada. Do zobaczenia w Poznaniu!

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE CEDE: potrzebujemy się

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top