CEDE dla młodych!
Wystawa

CEDE dla młodych!

Bezpłatny wstęp na wystawę, możliwość uczestnictwa w otwartych wykładach i zniżki na 3. Kongres Unii Stomatologii Polskiej – to tylko niektóre z korzyści dla młodych lekarzy dentystów, studentów i uczniów kierunków stomatologicznych, którzy wybierają się do Poznania na CEDE 2019.

Czy można cieszyć się z udziału w CEDE (19-21 września) bez konieczności głębszego sięgania do portfela? To pytanie zadaje sobie z pewnością wielu młodych uczestników branży stomatologicznej, w tym młodzi i przyszli lekarze dentyści, higienistki czy asystentki. Odpowiedź jast bardzo prosta – można! Konkrety? Bardzo proszę.

  • Wstęp na wystawę nie wymaga żadnych opłat (ta zasada dotyczy wszystkich uczestników), a jedynie rejestracji online na www.cede.pl lub na miejscu, w Poznaniu.
  • Bezpłatna Karta Wstępu (wygenerujesz ją online lub na miejscu) umożliwia uczestnictwo w otwartych wykładach 3. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej (zobacz tutaj) oraz prezentacjach w forach edukacyjnych Stomatologia 3.0 i Dental Forum.
  • Opłat nie wymaga również uczestnictwo w sesji „Naukowy Zawrót Głowy – nowości w nauce” (szczegóły tutaj)
  • Studenci, stażyści, uczniowie szkół technicznych na trzydniowe uczestnictwo w 3. Kongresie Unii Stomatologii Polskiej mają aż 60 proc. zniżkę (od ceny regularnej).
  • Organiazotorzy w porozumieniu z władzami miasta Poznań zapewniają bezpłatny transport komunikacją ZTM w Poznaniu (dla uczestników wystawy i KUSP na podstawie identyfikatora)

Udział w CEDE 2019 i KUSP to nie tylko materialne oszczędności i naukowe korzyści. Biorąc udział w projekcie młodzi uczestnicy w branży mają bezpośredni wpływ na wybór laureatów internetowego plebiscytu Gwiazdy CEDE oraz szansę na cenne nagrody (vouchery do hoteli, wejściówki na prestiżowe szkolenia itp). Wartością nadrzędną wydaje się fakt udziału w wydarzeniu, które rozwija polską stomatologię, a ni jedynie jej statystuje.

Czytaj także: Gwiazdy CEDE – nagrody dla głosujących

ZAREJESTRUJ SIĘ CEDE dla młodych!
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top