Wystawa

CEDE 2018 z nowym terminem

Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE 2018 odbędzie się w dniach 20-22 września. Nowy termin gwarantuje m.in. dłuższy czas na przygotowania, uniknięcie konfliktu logistycznego z innymi wydarzeniami odbywającymi się równolegle w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz – co za tym idzie – więcej dostępnych miejsc noclegowych. 

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wystawców oraz uczestników CEDE, wspólnie z MTP szukaliśmy innego niż pierwotny termin wydarzenia (13-15 września). Rozpoczęcie CEDE tydzień później niż zazwyczaj umożliwi wystawcom jeszcze lepsze przygotowanie się do spotkania, mamy tu na myśli przede wszystkim praktyczne wydłużenie okresu powakacyjnego. Na nowej dacie powinny skorzystać także wydawnictwa branżowe, które będą miały więcej czasu na pozyskiwanie reklamodawców. Liczymy również, że w tym terminie jeszcze aktywniejsi będą stażyści i studenci stomatologii, dla których – jak wiadomo – wrzesień to jeszcze czas wolny od zajęć. To dla nas szczególnie istotne ponieważ chcemy rozwijać ideę sesji „Naukowy Zawrót Głowy” – wyjaśnia decyzję Ewa Mastalerz, współwłaściciel firmy Exactus, organizatora CEDE.

Zmiana terminu oznacza także, że w pawilonach MTP równolegle do CEDE nie będą odbywały się inne duże wydarzenia.

– Oczywiście teren targów jest ogromny, ale dwie duże wystawy w jednym czasie mogą powodować pewne konflikty logistyczne. Z pewnością nieco luźniej będzie w Poznańskich hotelach na czym powinni skorzystać uczestnicy CEDE – dodaje Ewa Mastalerz.

CEDE 2018 odbędzie się w nowej formule, zaprezentowanej w tym roku. Wystawie produktów stomatologicznych towarzyszyć będzie trzydniowy Kongres Unii Stomatologii Polskiej. W pierwszej edycji wydarzenia udział wzięło ponad 1000 osób.

Czytaj także:

CEDE 2017 – relacja wideo

CEDE 2017: powiew zmian (podsumowanie)

Ewa Mastlarz: po CEDE 2017 priorytety pozostają te same

CEDE 2017 w liczbach

– Kontynuujemy proces zmian, które w naszej opinii są niezbędne, aby zapewnić dobrą ofertę zarówno dla wystawców jak i gości CEDE. Kongres Unii Stomatologii Polskiej to: otwarcie na szeroką współpracę naukową, wspólny cel edukacyjny, jakim jest najwyższy możliwy poziom, prezentacja wiedzy naukowej na równi z praktyką, gwarancja autonomii działania współpracujących towarzystw i organizacji, a także aktywna współpraca z partnerami biznesowymi. Jesteśmy świadomi, że lekarz, aby przyjechać na wystawę, musi być przekonany, że jedno lub kilkudniowa nieobecność w gabinecie mu się opłaci. Czynnikiem, który może go zmotywować jest możliwość zdobycia wiedzy na najwyższym poziomie. Dlatego nie mamy absolutnie żadnych wątpliwości, że wystawa i kongres to wydarzenia, które mogą się wzajemnie uzupełniać – wyjaśnia Ewa Mastalerz.

Według organizatorów CEDE integracja biznesu z nauką, którą aktywnie promują od kilkunastu miesięcy, umożliwia budowanie świadomości, że nowoczesne technologie tylko w połączeniu z wiedzą gwarantują konkurencyjność i rozwój praktyki. W praktyce oznacza to współpracę przy tworzeniu programu naukowego, możliwość wspierania i promocji badań oraz nowych liderów stomatologii (np. sesja „Naukowy Zawrót Głowy – nowości w nauce”) czy udział w unikalnych projektach edukacyjnych, takich jak szkolenia na kadawerach.

W 2018 r. podczas CEDE oraz Kongresu Unii Stomatologii Polskiej organizatorzy zamierzają poświęcić dużą uwagę technologiom cyfrowym. Wkrótce wystawcy zostaną poinformowani także o ofercie wykładowej.CEDE 2018 z nowym terminem

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top