Edukacja

CEDE 2018 – rejestracja wystawców otwarta

CEDE 2018 - nowa strona preludium do rejestracji wystawców

CEDE 2018 (Poznań, 20-22 września) to kolejny etap procesu ewolucji wydarzenia z formuły wystawienniczej w inspirujące spotkanie biznesowo-edukacyjne. Organizatorzy właśnie uruchomili nową stronę internetową, poprzez którą od 1 grudnia mogą rejestrować się wystawcy. Znamy już pierwsze zmiany, które będą obowiązywać od kolejnej edycji.  

Od początku 2017 r. stronę oficjalną stronę Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE (www.cede.pl) odwiedziło blisko 280 tys. razy ponad 33 tysięcy użytkowników. Liczba ta z pewnością wzrośnie w ostatnich tygodniach bieżącego roku, a odpowiedzialnymi za aktywność na witrynie będą przede wszystkim wystawcy, dla których grudzień to czas wyboru lokalizacji stoiska oraz określenia jego powierzchni. Na najbardziej zdecydowanych czekają najlepsze miejsca w pawilonach oraz preferencyjne ceny. Podczas ostatniej edycji CEDE ofertę zaprezentowało 220 firm, w tym 179 z Polski.

– Chcemy, aby CEDE wychodziło naprzeciw potrzebom wszystkich uczestników branży, dlatego planując kolejne nowe elementy wydarzenia uważnie wsłuchujemy się w uwagi oraz sugestie. Wystawcy oczekują, że do Poznania będą przyjeżdżać świadomi biznesowych potrzeb lekarze czy technicy, a Ci, że wizyta w Wielkopolsce będzie inspirująca dla ich rozwoju. Od kilkunastu miesięcy powtarzamy, że CEDE integruje biznes z nauką. To z pewnością proces wymagający czasu, ale ostatnia edycja, ale przede wszystkim obserwacja światowych trendów na rynku stomatologicznym, utwierdziły nas w przekonaniu, że to jedyna droga. Dlaczego warto przyjechać na CEDE 2018? Tylko tutaj, w jednym miejscu i w jednym czasie zobaczymy czym i jak leczyć nowocześnie, konkurencyjnie, komfortowo i bezpiecznie. Bliskość coraz bardziej wyrafinowanego sprzętu i materiału zapewnią wystawcy z kraju i zagranicy, a przewodnikami po tajemnicach sztuki medycznej będą wykładowcy 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej – zapewnia Ewa Mastalerz z firmy Exactus organizującej CEDE.

Co nowego podczas CEDE 2018?

Nowa szata graficzna oficjalnej witryny CEDE ma ułatwić poszukiwanie pożądanych informacji. To ważne w kontekście zmian, które planują organizatorzy. Jedną z kluczowych ma być program bezpłatnych wykładów dla uczestników wystawy (Kongres Unii Stomatologii Polskiej odbywa się na takich zasadach jak w 2017 r.), zastępujący płatne szkolenia firmowe odbywające się dotychczas w salach na antresoli pawilonu 7. W trzech z czerech pawilonów zostaną zbudowane częściowo zamknięte przestrzenie edukacyjne, z zapleczem multimedialnym i kilkudziesięcioma miejscami siedzącymi, w których prezentowane będą 30-minutowe wykłady.

– Cyfrowe Forum – Stomatologia 3.0 – (Pawilon 8A) to projekt, który przybliży uczestnikom najnowocześniejsze technologie, przede wszystkim urządzenia cyfrowe, 3D, CAD/CAM, lasery czy biomateriały. W ramach Dental Club (Pawilon 7)planujemy wykłady poświęcone stomatologii zachowawczej, endodoncji, periodontologii, implantologii, protetyki, diagnostyki czy stomatologii estetycznej. Ostatni z projektów – Business Dental Forum będzie areną prezentacji wiedzy z zakresu: zarządzania, prawa medycznego, marketingu, komunikacji z pacjentem, public relations czy social media. Program wykładów będzie dostępny na stronie www.cede.pl. – wylicza Ewa Mastalerz.

Wykłady będą prowadzone przez firmy, natomiast ich treść będzie akceptowana przez Radę Naukową.

Potencjał Kongresu i konkursu Gwiazdy CEDE

Dla tych, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami w stomatologii, Rada Naukowa – pod kierownictwem prof. Marzeny Dominiak – intensywnie pracuje nad programem naukowym 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej. Szczegóły wydarzenia poznamy wczesną wiosną, z pewnością nie zabraknie w nim: wykładów, warsztatów, sesji HOT-TOPIC, sesji prezentujących wytyczne w konkretnych dziedzinach stomatologii,

– Będziemy rozwijać formułę w myśl integracji naukowej, w której o zawartości programu naukowego decydują znakomici akademicy i uznani praktycy. Lista wykładów, prezentacji czy warsztatów będzie efektem dialogu przedstawicieli najważniejszych towarzystw naukowych oraz organizacji lekarsko-dentystycznych w kraju. Duże zainteresowanie (ponad 1200 uczestników) podczas I edycji Kongresu Unii Stomatologii Polskiej odbieramy jako mandat zaufania do kontynuowania projektu właśnie w oparciu o takie zasady – podkreśla prof. Marzena Dominiak, przewodnicząca Rady Naukowej Kongresu.

W ramach 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej organizatorzy będą kontynuowali poszukiwania nowych liderów polskiej stomatologii i równocześnie będą wspierać, tych, którzy podejmują naukowy wysiłek prowadzący do rozwoju całej branży. Podczas sesji „Naukowy zawrót głowy – nowości w nauce” zostaną zaprezentowane najciekawsze prace habilitacyjne, doktorskie oraz studenckie. Dla najlepszych studentów i doktorantów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz wyróżnienia w postaci uczestnictwa w krajowych i międzynarodowych stypendiach. W ubiegłym roku najlepiej ocenione prace dotyczyły badania wytrzymałości mechanicznej tworzywa akrylowego zbrojonego włóknami: szklanymi, węglowymi, aramidowymi oraz zastosowania trójwymiarowych wydruków celulozowych dla potrzeb chirurgii szczękowej.

W przyszłym roku do rywalizacji o statuetki Gwiazdy CEDE ponownie staną wystawcy. Konkurs będzie jeszcze atrakcyjniejszy, tak samo dla wystawców, jak i głosujących internautów i silniej oddziaływający na całą branżę. Udoskonaleniu zostanie poddany system rejestracji oraz oddawania głosów, m.in. ulubione produkty będzie można wskazywać wykorzystując dane do logowania do Panelu Uczestnika. Przypomnijmy, że do rywalizacji w pierwszej edycji plebiscytu, w czterech kategoriach: Sprzęt, Materiały, Profilaktyka oraz Edukacja/IT stanęło 56 produktów, zgłoszonych przez 40 wystawców CEDE 2017. Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach byli: Ergonomiczny zestaw unitu stomatologicznego FEDESA ELECTRA 700  (DENTALHOLDING Sp. z o.o.) – Sprzęt, Endostar E3 Rotary System (Poldent) – Materiały, SEYSSO Oxygen O-Sonic Szczoteczka Soniczna (Shop Dent Wojciech Madej) – Profilaktyka oraz iBAD (Be Active Dentist) – Edukacja/IT. Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu Gwiazdy CEDE 2018 rozpocznie się w marcu.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top