Gwiazdy CEDE

Camouflage – warstwowa licówka kompozytowa w nano technologii (Megadenta)

Camouflage Megadent

KATEGORIA: MATERIAŁY STOMATOLOGICZNE

Opis produktu

Kompozyt Camouflage został stworzony z myślą o pokryciu bardzo cienką warstwą zębów „przebarwionych” po leczeniu kanałowym, antybiotykoterapii, fluorozie oraz leczeniu wypełnieniami z amalgamatu. Zastosowanie Camouflage pozwala na nieinwazyjne, bez potrzeby utraty szkliwa bardzo skuteczne odbudowy estetyczne. Polecany szczególnie do licowania cienką warstwą przebarwionych powierzchni zębów przednich i bocznych. Lekarz dentysta tworząc (malując) licówkę opiera się na warunkach zastanych u pacjenta. Camuflage daje możliwość szczególnie dobrania koloru, zmian w tonacji oraz struktury zęba poprzez natychmiastowy efekt ( brak kopiowania a także opisowego ustalania kolorów). W razie błędy (np. zbyt wielkiej przezierności jak w licówkach ceramicznych) istnieje możliwość natychmiastowej poprawy. Nakładane warstwy tworzą licówkę o grubości 0,3–0,5 mm. Bardzo łatwy w nakładaniu, świetnie kryjący.

Strzykawka 2 g w kolorach: opaker, zębina A1, A2, A3, B1, szkliwo A1, A2, A3,B1, C2, transparent

Uzasadnienie

Nowoczesny produkt, pozwalający bez względu na warunki okluzyjne zastosować licowanie zęba/-ów. Łatwość i prostota pracy pozwalają otrzymać doskonałe wyniki już na jednej wizycie. Meta ta jest mało inwazyjna co jest kanonem nowoczesnej stomatologii.

Producent: Megadenta

Kraj: Niemcy

Waga i wymiary produktu: 16 g

Wystawca:
MEGADENTA
ul. Czarneckiego 3
12-160 Wielbark, Polska

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top