Gwiazdy CEDE

BlanX Med Anty-Osad 75ml (A.B. Berren – Handlowy)

BlanX Med Anty-Osad 75ml (A.B. Berren – Handlowy)

KATEGORIA: PROFILAKTYKA STOMATOLOGICZNA

Opis produktu

Nowatorska pasta wybielająco-ochronna z wyciągiem z porostu islandzkiego. Pomaga zapobiegać próchnicy. Dzięki wzbogaceniu formuły mikroproszkiem z bambusa usuwa ze szkliwa szczególnie uciążliwe osady spowodowane spożyciem kawy, tytoniu czy czerwonego wina oraz osadzaniem się płytki bakteryjnej. Pasta nie wywołuje nadwrażliwości, jest bezpieczna dla szkliwa i może być stosowana codziennie. Oryginalny produkt włoski.

Uzasadnienie

BlanX Med Anty-Osad to bestseller marki BlanX, który cieszy się niesłabnącą popularnością. Po pastę sięgają zarówno zadeklarowani kawosze, jak i osoby po wybielaniu gabinetowym, którym zależy na podtrzymaniu efektu. Chociaż pasta intensywnie przywraca naturalną biel i usuwa przebarwienia, to nie wywołuje nadwrażliwości, co cenią wszyscy klienci, który unikają past wybielających.

Producent: Coswell S.P.A.

Kraj: Włochy

Waga i wymiary produktu: 80 g, 50 x 50 x 170 mm

Wystawca:
A.B. Berren – Handlowy Sp. z o.o.
Ogrodowa 22
05-816 Michałowice-Reguły, Polska

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top