Wystawa

Bezpłatne konsultacje ekspertów PTS

Bezpłatne konsultacje ekspertów PTS

Dwunastu znakomitych ekspertów z różnych dziedzin stomatologii poprowadzi bezpłatne konsultacje dla uczestników 27. Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CED2018. Wszystkie spotkania odbędą się na stoisku Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Konsultacje z ekspertami PTS to okazja do rozwiania merytorycznych wątpliwości, których niemało w praktyce każdego lekarza dentysty, niezależnie od doświadczenia. W ramach bezpłatnych spotkań będzie można skonsultować prowadzonego pacjenta, poprosić o poradę lub upewnić się, że postępujemy zgodnie ze sztuką. Na pytania czekać będą m.in. prof. Marzena Dominiak, prof. Teresa Sierpińska, prof. Ingrid Różyło-Kalinowska, dr n. med. Marcin Wiśniewski, doc. Wojciech Bednarz (pełna lista poniżej)

– „Oddajemy” znakomitych ekspertów do dyspozycji uczestników CEDE. Warto stanąć z nimi oko w oko. Nie będzie złych pytań, nie ma czego się obawiać. Gwarantuję, że każdy, kto weźmie udział w konsultacjach będzie zadowolony, a pewnie dodatkowo – zmotywowany i zainspirowany – podkreśla prof. Marzena Dominiak, prezydent PTS.

Konsultacje odbędą się na stoisku PTS, które zlokalizowane będzie w pasażu pomiędzy pawilonami, tuż obok rejestracji 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej.

Harmonogram konsultacji (uwaga, lista ekspertów prawdopodobnie będzie dłuższa).

 

Bezpłatne konsultacje ekspertów PTS

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top