Wystawa

Aplikacja mobilna CEDE 2018 już dostępna

Aplikacja mobilna CEDE 2018 już dostępna

Planowanie programu wykładów i warsztatów, wyszukiwanie stoisk wystawców czy robienie notatek – to tylko niektóre z praktycznych funkcji aplikacji mobilnej CEDE 2018, dostępnej do bezpłatnego pobrania na systemy operacyjne IOS (iPhone/iPad) oraz Android.

Aplikacja to mobilne centrum wiedzy o CEDE, przydatne zarówno przed przyjazdem do Poznania jak i na miejscu. Instalując aplikację na telefonie lub tablecie można zapoznać się z programem edukacyjnym 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej (wykłady, warsztaty, sesje bezpłatne, szkolenia firmowe) oraz przejrzeć listę wystawców. W aplikacji zapisane są streszczenia prezentacji oraz sylwetki wykładowców. Wszystkie wykłady i warsztaty można odszukać wykorzystując słowa kluczowe.

Program pozwala odznaczyć interesujące nas wydarzenia oraz stoiska, a także na ułożenie planu uczestnictwa w Kongresie i wystawie. Nie musimy nawet znać konkretnej firmy czy produktu, wystarczy, że określimy zakres tematyczny poszukiwanego sprzętu, narzędzi czy materiałów, a aplikacja skieruje nas  w odpowiednie miejsce.

Dzięki aplikacji, a dokładnie funkcji robienia notatek, nie umkną nam wszelkie spostrzeżenia oraz uwagi – można je zapisać, a następnie wysłać na swoją skrzynkę pocztową.

Aplikacja mobilna CEDE 2018 jest dostępna w sklepach Google Play oraz App Store do bezpłatnego pobrania.

Można ją również pobrać wykorzystując poniższy kod QR.

Warto pamiętać, że do kilkunastu tysięcy uczestników branży trafił także klasyczny, papierowy program 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej. Na początku lipca w pocztowych skrzynkach znajdzie się także nowy numer magazynu CEDEnews.

Szczegółowych informacji o CEDE 2018 szukajcie na www.cede.pl

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top