Edukacja

Aplikacja mobilna CEDE 2017 już dostępna

Aplikacja mobilna CEDE już dostępna

Planowanie uczestnictwa w wydarzeniu tak dużym jak CEDE 2017, to nie lada sztuka. Które stoiska wystawców odwiedzić? Których wykładów wysłuchać? Jak dotrzeć szybko i sprawnie w wybrane miejsce? W tym wszystkim pomoże aplikacja mobilna CEDE 2017, która jest już dostępna na urządzenia mobilne.

Aplikacja – oczywiście bezpłatna – będzie pomocna w zaplanowaniu udziału w wykładach, które odbędą się w ramach Kongresu Unii Stomatologii Polskiej, oferując dostęp do ich abstraktów oraz sylwetek wykładowców. Te najciekawsze użytkownik może zapisać w folderze MOJE CEDE.

Dzięki „apce” można wyszukiwać i sortować wykłady według tematyki, nazwisk wykładowców lub słów kluczowych. Lokalizację stoisk wystawców można wyszukać poprzez listę alfabetyczną lub według grup towarowych. Aplikacja umożliwia także prowadzenie notatek z wykładów oraz z wizyt na stoiskach. Notatki bardzo łatwo można eksportować na własną skrzynkę e-mail.

Aplikacja jest dostępna na systemy IOS (Iphone/Ipad), Android, Windows, bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych.

Aplikację można pobrać skanując kod QR swoim smartfonem

Aplikacja mobilna CEDE - kod QR

lub korzystając z wybranego poniżej sklepu:

Aplikacja mobilna CEDE - iOS

Aplikacja mobilna CEDE – iOS

Aplikacja mobilna CEDE - Google Play

Aplikacja mobilna CEDE – Google Play

Aplikacja mobilna CEDE - Windows Store

Aplikacja mobilna CEDE – Windows Store

CEDE to najważniejsza wystawa stomatologiczna w Centralnej i Wschodniej Europie. Każdego roku w Poznaniu prezentuje swoją ofertę kilkaset firm z całego świata. CEDE odwiedza kilkanaście tysięcy osób.

W 2017 r. CEDE będzie towarzyszył Kongres Unii Stomatologii Polskiej. W prace nad przygotowaniem programu naukowego Kongresu zaangażowali się wybitni przedstawiciele najważniejszych dziedzin stomatologii oraz nauk pokrewnych. Przewodniczącą Rady Naukowej Kongresu jest prof. Marzena Dominiak.

ZAREJESTRUJ SIĘ
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top