Wystawa

Anger G&A na IDS konsumuje uczestnictwo w poprzednich edycjach

Gerard Wójcicki podczas IDS Kolonia 2017 (fot. własne)

– IDS się zmienia, ale przede wszystkim patrzymy na tę zmianę prze pryzmat własnego uczestnictwa w tym wydarzeniu. Po kilkunastu latach obecności na zagranicznych rynkach dużo łatwiej prowadzi nam się biznesowy dialog w Kolonii – mówi Gerard Wójcicki, właściciel Przedsiębiorstwa Produkcyjnego Anger G&A z Krakowa.

W 1999 r. Anger G&A było pierwszą firmą z Polski, która prezentowała swoją ofertę podczas International Dental Show. Gerard Wójcicki nie ma wątpliwości, że regularne uczestnictwo (firma prezentuje się po raz 10.) w takich wydarzeniach, pozwoliło odnieść sukces na zagranicznych rynkach.

– Jesteśmy producentem, 75 proc. naszej produkcji trafia na eksport do ponad 50 krajów na całym świecie. W Kolonii po prostu musimy być – podkreśla.

Właściciel Przedsiębiorstwa Produkcyjnego Anger G&A z Krakowa zauważa, że IDS z roku na rok staje się coraz bardziej profesjonalne.

– Jeszcze kilka lat temu w Kolonii widać było wycieczki osób poszukujących darmowych próbek, dziś to zjawisko nie jest już tak obecne. Przede wszystkim zmieniamy się my i nasz udział w IDS. Stoisko odwiedzają klienci, którzy już nas znają, mam na myśli i lekarzy dentystów jak i przedstawicieli firm. Bywa, że usiłujemy prezentować nasze produkty, ale słyszymy „tak, tak znamy, wiemy, widzieliśmy już tu i tam”. To pozwala na zupełnie inny dialog biznesowy – mówi Gerard Wójcicki.

Stoisko Przedsiębiorstwa Produkcyjnego Anger G&A zlokalizowane jest w pawilonie 10.1 (G042). Producent z Krakowa od lat jest wystawcą CEDE.

Firma “AnGer G&A” została założona w 1991 roku. W ofercie posiada m.in. korony poliestrowe, korony tymczasowe, matryce, stożki, taśmy kliny, formówki czy skalery.

ZAREJESTRUJ SIĘ
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top