Wystawa

Alfabet CEDE 2017, czyli wystawa, kongres oraz integracja od A do Z

Alfabet CEDE 2017

26. edycja CEDE tylko z pozoru będzie wyglądała tak jak poprzednie. Wydarzenie skrywa wiele nowości, które mają zadanie sprawić, aby wystawa produktów stomatologicznych była atrakcyjna. Poniżej CEDE 2017 od A do Z. 

A – aplikacja mobilna CEDE. Katalog wystawców (ponad 200), mapy pawilonów, program naukowy, streszczenia wykładów, notatnik, czyli CEDE 2017 w dłoni. Do pobrania za darmo na wszystkie systemy mobilne.

B – bloki tematyczne Kongresu Unii Stomatologii Polskiej – są poświęcone właściwie każdej z dziedzin stomatologii od akrylu, przez CAD/CAM i ortodoncję, po zaburzenia czynnościowe narządu żucia i zdrowie ogólne. W programie pozycje nie tylko dla stomatologów, ale także techników, higienistek i asystentek. Program naukowy Kongresu to efekt dialogu praktyków i naukowców, stworzony po to, aby pokazać jak świadomie leczyć i dokonywać właściwych decyzji biznesowych, również w zakresie zakupu sprzętu i materiałów.

C – ceny. Zwiedzanie wystawy, nawet trzydniowe, jest tradycyjnie bezpłatne. Tak samo jak udział w sesjach bezpłatnych: sesji Naczelnej Izby Lekarskiej (15 września) oraz sesj Naukowy Zawrót Głowy – nowości w nauce (16 września). Pozostałe sesje Kongresu Unii Stomatologii Polskiej (karta wstępu 1 lub 3 dniowa, dowolna liczba wykładów), warsztaty czy wybrane szkolenia firm są płatne. Cennik dostępny jest tutaj. Ceny dla techników, higienistek, asystentek, studentów oraz uczniów – baaardzo atrakcyjne!

D – data. 14-16 września 2017 r. to data 26. Edycji Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE 2017 z towarzyszącym jej 1. Kongresem Unii Stomatologii Polskiej.

E – emocje. Z pewnością będą towarzyszyły odmienionej edycji CEDE, tak samo w ostatnich chwilach głosowania w konkursie Gwiazdy CEDE (głosujemy do godz. 16.00 14 września), jak i podczas warsztatów na kadawerach (ludzki preparat nieutrwalony), które będą nie lada gratka dla tych, którzy chcą uczyć się w warunkach maksymalnie zbliżonych do naturalnych.

F – filozofia. Biznes i nauka wzajemnie się uzupełniają – to myśl przewodnia CEDE 2017. W nazwie “Kongres Unii Stomatologii Polskiej” kryje się idea współpracy naukowców, praktyków oraz przedstawicieli firm, która będzie nam przyświecać w kolejnych latach. Beneficjentami tej współpracy będą zarówno uczestnicy jak i wystawcy.

G – „Gwiazdy CEDE” – po raz pierwszy w historii polskiej stomatologii – internetowe głosowanie na najlepsze/najbardziej ulubione produkty w czterech kategoriach: sprzęt, materiały, profilaktyka, IT/edukacja. Produkty laureatów rozbłysną w specjalnie przygotowanej Alei Gwiazd.

H – hotele. W Poznaniu każdego roku pojawiają się kolejne hotele, ale najlepsze pokoje szybko wypadają z puli. Na stronie www.cede.pl prezentujemy listę rekomendowanych (w różnych cenach) miejsc do spania.

I – internet. Skrywa szczegółowe informacje dla uczestników wystawy i Kongresu. Najlepszymi źródłami informacji są witryny: www.cede.pl, www.cedenews.pl oraz profil na Facebook’u.

J – jakość. Organizatorzy CEDE nie ukrywają, że chcą równać do najlepszych na świecie w kwestii organizacji i jakości, ale nie koncentrują się na wiernym kopiowaniu idei, lecz sami je kreują.

K – Kongres Unii Stomatologii Polskiej – trzydniowe wydarzenie edukacyjne roku dla lekarzy dentystów, techników, asystentek i higienistek. W ramach integracji naukowej łączy doświadczenie przedstawicieli najważniejszych towarzystw naukowych i organizacji w Polsce. Wysoki poziom merytoryczny gwarantowany.

L – Lipnicka Anita. Gwiazda koncertu na koniec dnia (14 września godz. 18.00), na który zaproszeni są wszyscy uczestnicy CEDE. W piątek na koncert Krystyny Prońko zaprasza Portaldentystyczny.pl.

M – Marzena Dominiak. Tak jak przy okazji Kongresu FDI 2016 – nieoceniona w trudnym procesie przygotowywania programu edukacyjnego, również podczas przygotowania programu Kongresu Unii Stomatologii Polskiej spisała się na medal.

N – Naukowy Zawrót Głowy – sesja naukowa (wręcz inkubator naukowy), która ma za zadanie wypromować nowe twarze w stomatologii. 16 września każdy uczestnik CEDE, zupełnie za darmo, będzie mógł wysłuchać wykładów autorów najlepszych prac habilitacyjnych, doktorskich i studenckich z ostatnich lat.

O – okazja. Ta prawdziwa związana jest ze wcześniejszą rejestracją na Kongres Unii Stomatologii Polskiej. Nieco taniej będzie jeszcze tylko do 25 sierpnia.

P – program naukowy. Wymaga uważnej lektury, ponieważ zawiera listę ponad 100 wykładów i nazwiska tylu samo wybitnych specjalistów. Na bieżąco dodawane są również kolejne warsztaty i szkolenia firm.

R – Rada Naukowa Kongresu Unii Stomatologii Polskiej. Dominiak, Bednarz, Gedrange, Konopka, Kostrzewa-Janicka, Kozakiewicz, Lella, Lipski, Michalak, Niewada, Olczak-Kowalczyk, Różyło-Kalinowska, Tokarczuk i Żarow – lepszej rekomendacji dla programu naukowego nie potrzeba?

S – sesje naukowe i sympozja. Organizują je m.in. Polskie Towarzystwo Periodontologiczne, Polskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej, Polskie Towarzystwo Techniki Ortodontycznej, firma Pierre Fabre czy Naczelna Izba Lekarska (wstęp wolny). Ciekawie zapowiada się także sesja Wokół Gabinetu (prawo, zarządzanie, promocja, marketing).

T – TOP 10. W czołówce najbardziej interesujących – zdaniem zarejestrowanych już uczestników – sesji i wykładów znajdują się m.in. sesje HOT TOPIC: Porozmawiajmy o fluorze, Porozmawiajmy o antybiotykach, Augotenne metody regeneracji. Za i przeciw.

U – uznanie. Idea połączenia biznesowego wydarzenia jakim jest CEDE z kongresem naukowym spotkała się z uznaniem przedstawicieli branży i wybitnych ekspertów z zagranicy. Do Poznania przyjadą m.in. : Itzhak Binderman, Joseph Chokroun, Marcel Wainwright, Gianluca Paniz, Igor Ristic, Vittorio Franco czy Hugo Sousa Dias.

W – wystawa produktów stomatologicznych. Od niej wszystko się zaczęło i w dalszym ciągu jest najważniejsza. Wielu wystawców szykuje nowości, inni stawiają na edukację.

Z – zwiedzający. Wstęp na wystawę tradycyjnie jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Rejestracja on-line będzie czynna do 10 września, na miejscu będzie możliwa w Wejściu Zachodnim i Wejściu Wschodnim. W czwartek i piątek wystawę zwiedzamy od 9-18, w sobotę od 9-16.

ZAREJESTRUJ SIĘ
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top