Gwiazdy CEDE

ALFA SCALING – specjalistyczna płukanka przeciwkrwawienna po zabiegach skalingu i kiretażu (BHZ ATOS MM Marek Zakrzewski)

ALFA SCALING – specjalistyczna płukanka przeciwkrwawienna po zabiegach skalingu i kiretażu (BHZ ATOS MM Marek Zakrzewski)

KATEGORIA: PROFILAKTYKA STOMATOLOGICZNA

Opis produktu

Alfa Scaling – specjalistyczna płukanka przeciwkrwawienna i higienizująca po skalingu i kiretażu – element sytemu ALFA w Gabinecie Stomatologicznym. Bez alkoholu i barwników. Ma bogaty, specjalnie dobrany ziołowy skład. Radykalnie przyśpiesza gojenie, łagodzi ból, zdecydowanie podnosi komfort pacjenta. Pięciornik, krwawnik i tasznik – skutecznie przyczyniają się do szybkiego wygajania zarówno endogenicznych, jak i po ingerencyjnych ran – działają przeciwkrwotocznie i ściągająco. Inne składniki: rumianek, alantoina, arnika, kora dębu, siemię lniane, szałwia, panthenol, ksylitol. Chlorheksydyna w stęż. 0,1 % zdecydowanie wzmacnia właściwości bakteriobójcze.

Inne wskazania: leczenie chirurgiczne chorób przyzębia, ingerencja w tkanki dziąsła, czy podniebienia, afty, stany zapalne błony śluzowej, stomatopatie protetyczne, podrażnienia podprotezowe, codzienna profilaktyka.

poj. 200 ml 500 ml 1000 ml.
Jedyny na świecie preparat o takim składzie i działaniu. Produkt całkowicie polski.

Uzasadnienie

Nowatorska higiena jamy ustnej po skalingu i kiretażu. ALFA SCALING spełnia oczekiwania lekarza i pacjenta. Minimalizuje krwawienie i przykre dolegliwości oraz maksymalnie skraca czas rekonwalescencji po zabiegu. Jak żaden inny produkt przyśpiesza gojenie, koi ból i stres, zdecydowanie podnosi komfort pacjenta.

Jedyny na świecie preparat o takim składzie i działaniu.
Produkt całkowicie polski.

Producent: BHZ ATOS MM

Kraj: Polska

Waga i wymiary produktu: Pojemność: 200 ml, 500 ml i 1000 ml

Wystawca:
BHZ ATOS M.M. Marek Zakrzewski
Instalatorów 7B
02-237 Warszawa, Polska

 

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top