Edukacja

Aleksandra Grabiec: studenci, pokażmy potencjał naukowy!

"Naukowy Zawrót Głowy” – studencki pierwszy krok w świat poważnej nauki

Sesja „Naukowy zawrót głowy – nowości w nauce” to idealny moment, aby wykorzystać szansę jaką daje nam Kongres Unii Stomatologii Polskiej i zaprezentować studenckie sukcesy na prestiżowej scenie podczas CEDE 2017 – zachęca Aleksandra Grabiec, koordynatorka sesji studenckiej „Naukowy zawrót głowy – nowości w nauce”. Abstrakty na sesję będzie można zgłaszać od 1 kwietnia do 15 czerwca. 

Aleksandra Grabiec zauważa, że w kalendarzu na bieżący rok akademicki nie brakuje informacji o naukowych konferencjach studenckich organizowanych w różnych miastach w Polsce.

– Są one dla nas doskonałą okazją do zaprezentowania swoich prac, przedstawienia wyników badań naukowych czy też wystąpienia przed publicznością. Zapewne dla niektórych uczestników, tego typu wydarzeń jest to początek kariery naukowej. Podczas tegorocznej edycji CEDE (14-16 września), a dokładnie Kongresu Unii Stomatologii Polskiej, odbędzie się wyjątkowa sesja „Naukowy zawrót głowy – nowości w nauce”, będąca podsumowaniem naukowego dorobku doktorantów, habilitantów, a także studentów, którzy w ostatnim czasie przedstawiali swoje prace. Do udziału w tym wydarzeniu zachęcamy studentów – laureatów konferencji naukowych w roku 2017. Możliwość udziału w tej sesji naukowej to niewątpliwe wyróżnienie, które mam nadzieję zostanie przez nas – studentów docenione. Ponadto, dla zwycięzcy „Naukowego zawrotu głowy” Organizatorzy CEDE 2017 przygotowali nagrodę rzeczową. Koledzy i koleżanki, pokażmy nasz potencjał naukowy! Liczymy na Waszą obecność w Poznaniu! – zachęca koordynatorka sesji studenckiej „Naukowy zawrót głowy – nowości w nauce”.

Więcej informacji o sesji tutaj

ZAREJESTRUJ SIĘ
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top