Gwiazdy CEDE

ACTIVA BioACTIVE (EQUADENT)

ACTIVA BioACTIVE (Pulpdent)

KATEGORIA: MATERIAŁY STOMATOLOGICZNE

Opis produktu

Activa BioActive od firmy Pulpdent jest bioaktywnym, hydrofilnym materiałem do odbudowy przeznaczonym do wszystkich klas ubytków. FDA dopuściła twierdzenie, iż Activa otwiera nową kategorię bioaktywnych materiałów. To pierwszy bioaktywny materiał zawierający: Bioaktywną jonizowaną żywicę, Absorbującą szok żywicę wzmocnioną kauczukiem i Bioreaktywne szkło jonomerowe, naśladujące fizyczne i chemiczne właściwości naturalnego zęba. Activa zapewnia estetykę kompozytów, uwalniając jednocześnie więcej fluoru niż glasjonomery. Jest światło i chemo-utwardzalna oraz zachodzi w niej reakcja glasjonomerowa. Wiąże z zębiną chemicznie i mechanicznie, więc użycie bondu jest opcjonalne. Uwalnia i przyjmuje jony wapnia, fluoru i fosforu. Dzięki kauczukowemu komponentowi jest odporna na pęknięcia i złamania, a żywica Embrace daje materiałowi hydrofilne właściwości, dzięki którym Activa zapewnia niezrównaną szczelność i brzeżną i właściwość stymulowania zębiny do wytwarzania hydroksyapatytu.

Uzasadnienie

Tysiące lekarzy stomatologów używających ACTIVA BioACTIVE potwierdziło, że Activa całkowicie zmieniła sposób w jaki myślą o odbudowie.
Od premiery, w 2014 roku, Activa nadal pozostaje jedynym materiałem w swojej kategorii.
ACTIVA wciąż zadziwia swoimi właściwościami, prostotą użycia oraz korzyściami jakie przedstawia dla zdrowia jamy ustnej Państwa pacjentów.

Producent: PULPDENT Corporation

Kraj: Stany Zjednoczone

Waga i wymiary produktu: 8 g/5 ml

Wystawca:
EQUADENT Sp. z o.o.
Chopina 23A
62-510 Konin, Polska

 

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top