Wystawa

56 kandydatów na Gwiazdy CEDE! Głosowanie rozpoczęte

56 kandydatów do Gwiazd CEDE! Głosowanie rozpoczęte

Aż 56 produktów zgłosili wystawcy CEDE 2017 do pierwszego w historii polskiej stomatologii internetowego plebiscytu mającego wyłonić najlepsze i najciekawsze produkty na rynku. O cztery statuetki „Gwiazdy CEDE”, a także zaszczytne miejsce w Alei Gwiazd rywalizacja toczyć będzie się do 14 września.

Udział w konkursie zarezerwowany jest dla lekarzy dentystów, techników dentystycznych, higienistek, asystentek oraz studentów i uczniów. Wyłącznie oni mogą oddać głos na swoje ulubione produkty w czterech kategoriach: sprzęt, materiały, profilaktyka, IT i edukacja. Zgłaszający/wystawcy nie mogą oddawać głosów na siebie.

W rywalizacji bierze udział aż 56 produktów. Najwięcej zgłoszono ich w kategorii profilaktyka – aż 18. Uczestnicy będą mogli wskazać po jednym z 14 materiałów stomatologicznych. W kategoriach sprzęt oraz edukacja i IT zgłoszono po 12 produktów.

ZOBACZ ZGŁOSZONE PRODUKTY

Wśród zgłoszonych produktów są m.in. unity stomatologiczne, kamery, lasery, materiały do wypełnień, szczoteczki, płukanki, programy do prowadzenia gabinetów, książki, a nawet wydawnictwa.

Zasady głosowania są proste. Oddawać głosy mogą wyłącznie zarejestrowani/zalogowani uczestnicy portalu www.cedenews.pl. Można głosować we wszystkich kategoriach lub tylko wybranej, natomiast można oddać tylko jeden głos w danej kategorii. Raz oddanego głosu cofnąć nie można.

Głosowanie trwa do 14 września. Wyniki poznamy podczas specjalnej Gali poprzedzającej koncert Anity Lipnickiej. Zwycięskie produkty będzie można oglądać w Alei Gwiazd. Szczegóły konkursu określa regulamin.

Link do głosowania znajduje się zakładce portalu GWIAZDY CEDE oraz TUTAJ

56 kandydatów do Gwiazd CEDE! Głosowanie rozpoczęte

CEDE to najważniejsza wystawa stomatologiczna w Centralnej i Wschodniej Europie. Każdego roku w Poznaniu prezentuje swoją ofertę kilkaset firm z całego świata. CEDE odwiedza kilkanaście tysięcy osób.

W 2017 r. CEDE będzie towarzyszył Kongres Unii Stomatologii Polskiej. W prace nad przygotowaniem programu naukowego Kongresu zaangażowali się wybitni przedstawiciele najważniejszych dziedzin stomatologii oraz nauk pokrewnych. Przewodniczącą Rady Naukowej Kongresu jest prof. Marzena Dominiak. Pełny program Kongresu Unii Stomatologii Polskiej dostępny jest na www.cede.pl.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top