Wystawa

5 dowodów, że CEDE to więcej niż wystawa

5 dowodów, że CEDE to więcej niż wystawa

Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE przestaje być jedynie oknem wystawowym branży. Ideą organizatorów jest integracja biznesu z nauką na każdym jej poziomie, na czym mają zyskać zarówno wystawcy jak i uczestnicy.

O tym, że CEDE to już nie tylko wystawa świadczą fakty. Skupmy się na pięciu najistotniejszych.

  1. Technologie – w poszukiwaniu świadomych wyborów

Pawilony wypełnione najlepszymi wystawcami z kraju i zagranicy to ciągle fundament projektu. CEDE bliżej jednak do konglomeratu showroom’ów niż do straganów z promocjami. Pawilony MTP stają się mekką poszukiwaczy nowoczesnych technologii oferowanych w pakiecie z praktyczną wiedzą. Od 2018 roku całkowicie zmienia się formuła szkoleń firmowych – staną się otwarte dla wszystkich, będą prowadzone w forach zbudowanych w pawilonach obok stoisk, a ich program będzie weryfikowany przez grono znakomitych naukowców. Dzięki temu, sprzętowe wybory dentysty czy technika mają być zdecydowanie trafniejsze.

  1. Kongres Unii Stomatologii Polskiej – alternatywa dla niesprawdzonych szkoleń

Kongres Unii Stomatologii Polskiej, który od 2017 r. towarzyszy CEDE, różni się od imprez edukacyjnych organizowanych przy wystawach branżowych. Wydarzenie hołduje idei integracji naukowej, a jego program to efekt współpracy najważniejszych towarzystw naukowych w kraju i niezrzeszonych, cenionych, lubianych specjalistów. To gwarantuje uczestnikom, że w Poznaniu nie ma miejsca na prezentowanie wiedzy o wątpliwej jakości. Trzydniowe wydarzenie obfitujące w wykłady i warsztaty (w tym całkowicie bezpłatne) pozwala na pozostanie na bieżąco, ze wszelkimi trendami w stomatologii. Pełny program poznamy już pod koniec marca, już teraz można zobaczyć listę potwierdzonych wykładów.

  1. Marzenia o silnej branży – w butach mecenasa

Kongres Unii Stomatologii Polskiej ma wymiernie wpływać na jakość świadczonych usług w polskich gabinetach, a to m.in. dzięki zasłudze ekspertów, którzy w ramach programu naukowego będą opracowywać praktyczne przewodniki dla poszczególnych procedur i dziedzin stomatologii. Ów przewodniki trafią oczywiście w ręce uczestników CEDE. Generatorem nowych twarzy oraz pomysłów ma być natomiast sesja „Naukowy Zawrót Głowy – nowości w nauce”, podczas której prezentowane są najciekawsze prace habilitacyjne, doktorskie i studenckie. Silna branża nie może funkcjonować bez doskonale wykształconych higienistek i asystentek, dlatego w programie zbliżającego się Kongresu nie zabraknie propozycji również dla nich.

  1. Ludzie – siła projektu

W „drużynie CEDE” wszyscy są równie ważni, ale warto zwrócić uwagę na kilka nazwisk, które są kluczowe dla wydarzenia. Nad poziomem merytorycznym wszystkich składowych Kongresu czuwa prof. Marzena Dominiak, nowy Prezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, osoba, która w ostatnich latach zdobyła uznanie najważniejszych gremiów naukowych na świecie. Wspiera ją Rada Naukowa, w składzie której nie brakuje ekspertów z najwyższej półki: prof. Tomasz Konopka (wiceprezydent PTS, pomysłodawca sesji Naukowy Zawrót Głowy), prof. Dorota Olczak-Kowalczyk (konsultant krajowy w dziedzinie stomatologii dziecięcej), prof. Ingrid Różyło-Kalinowska, prezydent-elekt European Academy of Dentomaxillofacial Radiology (EADMFR) czy dr Maciej Żarow, praktyk, któremu nie potrzebne są tytułu, aby być uznawanym za jednego z najlepszych endodotnów w Europie.

  1. Atrakcje – te w Poznaniu kreują trendy

Agenda wydarzeń składających się na CEDE pozwala raz na zawsze wykreślić z dentystycznego słownika języka polskiego sformułowanie „jechać na targi”. W tym roku do bogatej listy atrakcji CEDE dochodzą m.in.: festiwal filmów stomatologicznych, warsztaty poświęcone leczeniu osób z niepełnosprawnością, laboratorium fotograficzne czy badania przesiewowe w kierunku nowotworów jamy ustnej dla mieszkańców Poznania. Nie można zapominać o internetowym plebiscycie Gwiazdy CEDE oraz imprezie integracyjnej „brejkDENS”. W programie m.in. pokaz trików bilardowych prowadzony przez wielokrotnego mistrza świata Bogdana „Wizard” Wołkowskiego, turniej bilardowy dla dentystów czy warsztaty salsy.

Zobacz najnowsze wydanie magazynu CEDEnews tutaj

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top